Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, hogyan reagálnál...

Mit tennél, hogyan reagálnál ha a fiad egy nyilvános rendezvényen mások szeme láttára és füle hallatára kivenné a kezedből a poharat mondván hogy elég lesz mert már így is sokat ittál?

Figyelt kérdés
Sajnos ez a kis történet megesett velem és apámmal. Elég sok alkoholtartalmú ital ivott meg. A hazafele úton nagyon szidott engem is, meg anyámat is hogy nem szólt rám. Viszont másnapra meg mint ha megsem történ volna. Mint aki nem is emlékszik semmire.

ápr. 16. 11:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem innék annyit, hogy a gyerekem kivegye a poharat a kezemből.


Én apám is olyan volt, hogy vérig sértődött ha rászóltunk, mert "mit gondolnak róla" meg "ne égessük már". Közben meg nyilván olyan segg részeg volt, hogy azt a vak is láthatta.

ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Semmit.
ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Sajnos más miatt szégyelled magad, ami nem normális.

Más cselekedeteiért nem kell felelősséget vállalnod!

ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

A millió alkoholista országában ne lepődj meg, ha egyesek szerint te vagy maga a sátán.

Gondolom hosszú út vezetett idáig, mit számít, mások mit gobdolnak, rólad és a családodról van szó, azt tetted, amit helyesnek gobdoltál és pont.

ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!