Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a szüleim...

Mit csináljak, hogy a szüleim ne kezeljenek úgy, mintha 1934-ben lennénk?

Figyelt kérdés
Nem engednek bulizni, nem aludhat otthon fiú, ha lenne pasim, lehetőleg ő legyen a férjem, csak kísérettel utazhatok másik városba (Pestre sem, külföldre is csak rokonokhoz), egy nőnek csak a tanári, egészségügyi, és asszisztensi munka való.
ápr. 16. 17:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%

Hány éves vagy? Azt csináld, hogy 18 éves korodban elköltözöl. Ha egyetemre akarsz járni, és addig még nem akarod az életedet ezzel megnehezíteni, akkor meg kibekkeled 23 éves korodig, és akkor költözöl el. Onnantól azt csinálsz, amit akarsz. Ahhoz mész férjhez, akihez akarsz.

Fiút én se engednék nálunk aludni, oldják meg nap közben, amikor nincs otthon senki.

ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
26%

"nem aludhat otthon fiú"

Dehogynem. Félreérted a szüleidet. Figyelj oda jobban arra, amiket mondanak. Biztos, hogy aludhat otthon fiú: mindegyik fiú a saját otthonában.

ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
38%

Az attól függ hány éves vagy...

Én sem szivesen vinném 14 16 éves vagy fiatalabb korában a lánykámat kaparásra...

ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
41%
Miért pont 1934? Hogy jöttél pont erre az évszámra?
ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd, ő se tudja, csak nagyot akart mondani...
ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen szülők, ugyanezt fogják csinálni, ha elmúltál 18 is,.engem 25 évesen is agyonvertek volna, ha pasim van, valahova akarok menni. Az ilyen nem változik, menekülni kell, csak a mai gazdasági helyzetben, itthon ez nagyon nehéz. Én külföldet javaslom,.nekem az alkesz apám verései is voltak. Itt egyébként hasonló stílusú válaszokat kaotam én is.

Ja és attól, ha valaki elmegy a barátnőivel valahova, vagy 18 évesen barátja van, még nem kell "kaparásra" vinni. Az én anyámnak is ez volt az agyszüleménye, higy 16 évesen biztos felcsináltak a hittantáborban, ha egyetem alatt beülök egy kávéra biztos 8-an dugnak. 25 évesen szűz vagyok, rohadtul tévedett, de részben ilyenek miatt kb. elbaszták, hogy valaha normális barátom legyen. De legalább nem kellett "kikaparni", vagy mondjuk volt annyi eszem, hogy védekezni kellene?

ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
44%
Én se szeretném, hogy a szomszéd szobában dugják a lányomat, azt adom és nagyapa se szeretnék még lenni.
ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Mert a háború előtt volt divat, hogy a nagypolgári nők nem dolgoztak, csak felügyelettel utazhattak, vigyáztak a "becsületükre", jó iskolába jártak, de csak jól mentek férjhez.
ápr. 16. 20:33
 9/36 anonim ***** válasza:
73%

#8 Ezzel a logikával a lányod is mondhatná, hogy csak óvatosan dugd a szomszéd szobában az anyját, mert nem szeretne kistesót.

A védekezés fontosságát kell megtanítani, nem rögtön azt feltételezni, hogy egy együttlétből már tuti terhesség lesz.

Kérdező, szerintem is menekülj, amint tudsz, az ilyen szülők nem fognak változni.

ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
83%
Ezek hülyék... Bocsi.
ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!