Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a szüleim...

Mit csináljak, hogy a szüleim ne kezeljenek úgy, mintha 1934-ben lennénk?

Figyelt kérdés
Nem engednek bulizni, nem aludhat otthon fiú, ha lenne pasim, lehetőleg ő legyen a férjem, csak kísérettel utazhatok másik városba (Pestre sem, külföldre is csak rokonokhoz), egy nőnek csak a tanári, egészségügyi, és asszisztensi munka való.
ápr. 16. 17:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
88%
30-as: Miért, itt csak hívő katolikusok kommentelhetnek, csak nekik lehet véleményük?
ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy nekem is megszabták, hova megetek egyetemre, mit csinálhatok stb., utána meg jött a megtorlás, mert nem szerette

Meg az a szomorú amúgy, hogy ketszer is volt, hogy valaki kihasználta, milyeneke a szüleim, hogy ártsanak nekem. Most huszonévesen csak apámmal mehetek bárhova is, orvoshoz is.

ápr. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
12%

"A katolikusok konkrétan azt tanítják, hogy csak házasság után lehet szexelni"

Nem. Teljesen félreérted.

A katolikusok konkrétan azt tanítják, hogy csak házasságBAN lehet szexelni. És azt, hogy a házasság holtomiglan-holtodiglan tart, vagyis hogy utána már nem lesz szex, úgyhogy használd ki az időt, amíg házasságBAN élsz. :)))

ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
21%

"itt csak hívő katolikusok kommentelhetnek, csak nekik lehet véleményük?"

Dehogyis. Csak jeleztem, hogy attól, hogy valakinek van valamiről véleménye, még egyáltalán nem biztos, hogy érdemes is vele foglalkozni. Nekem is van véleményem arról, hogy milyen az élet egy űrkabinban, csak tökre nem érdemes vele foglalkozni, mert még Európából se tettem ki a lábam, nem hogy az űrig jutottam volna. :)

ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
78%

32-es: A te szüleid is vallásosak? Amúgy ez, hogy még az orvoshoz is az apáddal mehetsz, engem egyenesen Szaúd-Arábiára, a fanatikus muszlimokra emlékeztet.

Egyébként hogy van erre egy szülőnek energiája, ideje, indíttatása? Nekem nincs gyerekem, de ha lenne, akkor alig várnám, hogy önjáró legyen, mert sok időt elvisz a mindenhova kísérgetés.

Nem gondoltad, hogy felnőttként végre lerázod őket? Miért nem közlöd velük, hogy felnőtt vagy, nem tartasz igényt erre a folyamatos felügyeletre? Nem megbántani akarlak, de a te korodban már a különköltözés lenne soron, nem pedig az, hogy elmehess az orvoshoz kíséret nélkül. Vagy talán meg is vernének, ha ezzel előállnál? Döbbenetes, milyen családok vannak. Néhány hónapja itt olvastam, hogy egy falusi lány panaszkodott, hogy nem engedik el nőgyógyászhoz a szülei, mert mit szól a falu, stb. Sokan nem hitték el, hogy igazat ír. Itt meg sorjáznak a riasztóbbnál riasztóbb esetek.

ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

"Most huszonévesen csak apámmal mehetek bárhova is, orvoshoz is."

Fogva tartanak? Telefon van a közelben? Hívd a rendőrséget!

ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!