Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyire tolerálnátok...

Szülők! Mennyire tolerálnátok ha a lányotok egyszerre több fiúval tartana fent kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Adott egy 21 éves lány akihez rendszeresen jár 4-5 fiú persze külön külön egyszer az egyik egyszer a másik. Nyilván csak alkalmi kapcsolatuk van és mindezt otthon művelné kvázi a szemetek előtt. Elbeszélgetnétek vele erről hogy ez nem helyes? Vagy hogy ne otthon csinálja? Nyilvánvaló hogy miért járnak hozzá.
ápr. 21. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
És 21 évesen ezt nem tudja? Szülőként inkább magamba szállnék... Ez is: "vagy ne otthon csinálja" - tehát akkor lényegében mégiscsak rendben van, csak ne lássad... ez vicc ...
ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
53%
Hát ez sajnos átlagos a mai lányoknál én biztos leszidnám hogy nem ilyenre neveltem
ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Tehát a lányom k-rva a saját házamban? Nyilván elkérném 25% vámot
ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
34%

Ha nem kötődik erősen senkihez, nem fogja megviselni a szakítás. Csak vigyázzon, később se legyen szerelmes.

A fiúk valószínűleg csak szexre használják a lányodat.

ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk valószínűleg csak szexre használják a lányodat....

Persze,az senkiben nem merül fel hogy a csaj használja szexre a srácokat

ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
De minddel kapcsolatban is van? Nekem mindig is fiúbarátim volt több, az nem jelentette azt, hogy minddel szexeltem is…
ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Semmi közöm hozzá.
ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

Elszégyelném magam az anya helyébe, mert mint szülő, mint anya megbukott az ilyen ember akinek a 21 éves lánygyereke itt tart.

21 éves egészséges-sosem molesztált, nem rossz társaságban keveredett, rá valóban odafigyelő szülőkkel felnevekedett lány-aki valóban egészséges, úgy is nevelték: még szűz.

ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Milyen hülye duma ez hogy "nem ilyenre neveltem"?

Lehet egy lányt arra nevelni hogy szeresse/ne szeresse a szexet komolyabb érzelmi kötődés nélkül?

A szülők többsége nem is mer beszélni a szexről-még a szó is tabu.

ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Az ő élete, élje úgy, ahogy akarja. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy én nem voltam fiatal. (férfi vagyok) Reménykednék, hogy volt annyira jó a nevelésem, hogy védekezik megfelelő módon.

Maximum hogyha nagyon kellemetlen vagy zavaró, megkérném, hogy ezt lehetőleg nem otthon csinálja. De őszintén akkor már inkább a saját otthonában csinálja, mint isten tudja kinél/hol.

ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!