Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen apa az olyan aki...

Milyen apa az olyan aki gyermeke születése után elmegy síelni? Eközben a baba és anya is kórházban van még. Mennyire tolerálnátok ezt? Mit éreznétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
gyerek, születés, házasság

2013. nov. 2. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
86%
Mégis mik a körülmények? Előre lefoglalt út, korábban jött a baba? Hát nem ugrálnék örömömben, azt hinném, nem érdekli a gyerek és én sem, és ezt észben tartanám a jövőre nézve. Önző ember. Gondolom, nem egy napra ment, a kórház meg többnyire 3-5 nap.
2013. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
97%
Nem tolerálnám, de nem is vállaltam volna ilyen emberrel gyereket, mert kétlem, hogy csak ebben az esetben viselkedik így. Én pedig nem tudtam volna párkapcsolatban maradni egy ilyen személyiségű emberrel, de ez én vagyok
2013. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
86%
Valószínű, hogy az apuka egész kapcsolat idejében ilyen "szabad vagyok" típus volt. Ha akkor az anyukának megfelelt, hogy az apuka éli a világát, de ettől függetlenül jól elvannak, akkor utólag már ne panaszkodjon miatta. Azért ez a "elmegyek síelni" nem egyedi eset lehetett..
2013. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
6%

Vihar egy pohár vízben.

Nézd kevesebbet a tévét.

2013. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

Terhesség alatt sem segített semmit a férj, mindent az anyának kellett csinálnia, gyerek ágyat összerakni stb.... és persze elő szeretettel utazgatott össze-vissza a haverokkal.

Baba előtt jobb volt a kapcsolat, együtt csináltak mindent stb.

2013. nov. 2. 15:13
 6/61 anonim ***** válasza:
97%

Nem gondolom, hogy az apa a gyereke születése után vált ilyenné. Ha valakit nem érdekel a saját gyereke, meg a gyereke anyja, az már hamarabb kiderül.


Igen, nagyon gusztustalan, hogy az apa tojik arra, hogy megszületett a gyereke. Tipikusan az a fajta, akivel nem lett volna szabad családot alapítani. De nem hiszem, hogy az elmarasztaló véleményem bármit is segít majd a jövôre nézve neked, kérdezô...

2013. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

És miért kellene kevesebb tv-t nézni??

Ha valamiről nem tudsz maradj csendben! Anyukád nem mondta még?

2013. nov. 2. 15:14
 8/61 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó szerencsére, egy közeli ismerősöméknél van ez. :(
2013. nov. 2. 15:15
 9/61 anonim ***** válasza:
97%

Akkor anyuka gondolom, fel van készülve rá, hogy egyedül neveli a gyerekét...


Eleve tudnia kellett, mikorra várható a baba,és akkortájt nem kellett volna programot csinálnia... Szép kis apuka...

2013. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
60%
Terhesség előtt is ilyen volt ahogy írod. Akkor elfogadtad a természetét viselkedését?? Elfogadtad, mert szültél neki egy gyereket. Akkor most miért siránkozol.. Ezt az embert választottad férjednek, apának. Akkor fogadd el, hogy mindig is ilyen szélcsap volt és marad is.. Nem kell a pasas szidni, mert ő végül is nem adott neked zsákbamacskát. Már az elején kimutatta milyen ember, mit tart fontosnak és mit nem..
2013. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!