Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy a...

Szerintetek normális hogy a fiunk most az ünnepekkor is egésznap a vizsgáira tanul? Ti hogyan tolerálnátok ezt?

Figyelt kérdés
csak a karácsonyi vacsorára meg az ajándékátadásra fog jönni azt mondta..maximum 2 óra hosszáig
2018. dec. 24. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Normális, főleg ha nehéz szakon tanul.
2018. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Az a gáz, ha szülőként neked nehezedre esik ezt tolerálni.
2018. dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez teljesen okés, ha komoly szakon tanul. Nekem a gimis gyerekem is elkezdi igaz karácsony után, de akkor sincs nyugodt szünete. Sőt az 5. osztályos gyerekemnek sem.

Nem jártál egyetemre igaz?

2018. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Minden egyetemista tanul ünnepekkor, aki normális szakot végez. Sokszor a két ünnep között is vannak vizsgák, de ha nincsenek, akkor is előre kell készülni rájuk. Nem is értem, hogy ezen mit lehet nem érteni.
2018. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
93%
Igen, ez sajnos ilyen lesz pár évig, ilyenkor minden perc számít.
2018. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálnám a kölköt, hogy ilyen nehéz vizsgaidőszaka van, és becsülném, hogy tanul.
2018. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Hú nekem is ilyen volt minden évem míg egyetemista voltam, pedig nem valami durva szakra jártam,viszont mindig január elejére tették a vizsgákat persze. Érthető,hogy nem tudtam nyugodtan ülni és ünnepelni mikor fontosak voltak a vizsgák. Ez ezzel jár sajnos. Most már hogy dolgozok, így lazább és végre tudok rendesen ünnepelni.

Ezen mit kell tolerálni? :O Ha meg nem tanulna, és megbukna az lenne a bajod.

24N

2018. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Osztom a gyereked viselkedését, sajnos én is ilyen helyzetben vagyok, úgyhogy kérlek ne zargassátok!

Nekem plussz munka mellett van ez a szak, szóval nekem ez a pár teljes nap aranyat ér, mert akkor több időm és erőm jut a tanulásra.

2018. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normális. Közgázra jártam, nekem is minden karácsonyom ráment erre, de egyszerűen muszáj volt. A két ünnep közöttre is bevállaltam vizsgát, és a januárra is előre készültem, kemény volt. (Légy türelmes, hidd el, neki is feszkós ez most. Én emlékszem, nagyon feszült voltam legalábbis, és bántott is, hogy nem családozok karácsonykor. Rossz volt, körülöttem is mindenki lazult, hát nem volt egy kellemes érzés, de valamit valamiért.)
2018. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem el hogy ez a kérdés komoly :D ha mégis, akkor nem tudod felfogni, hogy mekkora szellemi teher felkészülni a vizsgákra. Nem is tudtam volna kikapcsolni a családdal, mert csak ott járt volna az eszem, hogy az időt veszem el a tanulastól. Átlag 6 vizsgám volt, amik darabonként kb egy érettségit tettek ki, és erre volt 6 hét.
2018. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!