Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Régen miért tudtak jobban...

Régen miért tudtak jobban együtt élni generációk, mint ma?

Figyelt kérdés
Régen tök boldogok voltak együtt a családok generációk, ma már inkább külön megy mindenki lakni..mindenki önállóan egyedül...
ápr. 29. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
78%

"Szerintem a mai világban egyedül nagyon nehéz és szomorú az élet!"


Nem kell egyedül élned, élhetsz a pároddal.


"Mindennek az alapja a család!!"


Igen, a saját családod, gyereked, párod. Ha felnőttként csak anyu meg apu jelenti minden társaságod, akkor ott már nagyon félrement valami.

ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
100%
37: sajnos baromi sok pszichésen gyenge ember van, aki hiába lát közösségben más példát, a hozott mintánál maszatolja a szart és nem lép túl rajta...
ápr. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ajánlották a Hukkle c. filmet, én megleltem Youtube-on:

https://www.youtube.com/watch?v=HxH13MlOtYY

ápr. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
83%

Ma már sokan családban sem szeretnének élni.

Meg még a párjukkal sem.


A legjobb egyedül élni.

Nem is tudom hogy tudtak régen abban az elmebajban élni.

Nekem a reszkessetek betörők jut eszembe, ahol viccesnek állítják be, hogy 10en akárhány ember nyomorog egy lakásban és veszekednek azon, hogy ki menjen éppen a fürdőbe.

ápr. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
91%

En 22 evesen koltoztem el otthonrol, a szuloi hazbol, aztan masfel evvel kesobb a covid alatt kenytelen voltam visszakoltozni par honapig. Maga volt a pokol. Azota jobb a kapcsolatunk, amiota ujra kulon elek, lassan mar 4 eve.

Alkalmazkodni harom emberhez, akik harom kulonbozo muszakban dolgoznak, haromfele alvasi szokasokkal, kegyetlen volt.

Na ezt tetezni pluszba meg 5-10 emberrel, akik kozul biztos lenne aki beleszolna, hogy fozok, hogy oltozkodok, hogy nem jol takaritok, stb. Nem hianyzik.

ápr. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
28%
Mi most is tudunk boldogan együtt élni. 600 nm-es a házunk, több hektár a birtok. Elférünk, nem zavarjuk egymást, de szeretjük egymás társaságát. Bár nálunk mindenki el tudja foglalni magát, nem a másik b.sztatása a szabadidős tevékenységünk. Mindig van társaság, segítség, jó a hangulat.Nálunk jól működik az együtt élés.
ápr. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
94%
#56 Ilyen körülmények között persze, hogy jó együtt élni. De nagyon kevés családnak van 600 m2-es háza, és gyanús, hogy egy troll vagy.
ápr. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
36%

56 akkor mi szükséged egy anonim lelkiszemetesláda oldalra? 😊


Akarsz róla beszélni?😊

ápr. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagyok troll. De ha szerinted a körülmények miatt működik jól az együtt élés, akkor semmi gond, több családnak nem nehéz összedobni a pénzt egy ekkora házra-birtokra. Mi hárman vagyunk testvérek, meg a szüleim- tehát tul.képpen 4 család. Nem nyafogni kell, hanem megcsinálni. Hajrá!
ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
20%
Még az ágyban fetrengek, és felkelés előtt ki szoktam nyitni a laptopot...hát most pont ide tévedtem.. Vagy aki nagy házban él, az ide nem jöhet?
ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!