Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti engeditek hogy a...

Szülők ti engeditek hogy a gyerek south park mesét nézen?

Figyelt kérdés
Amitől a hupikék törpikék mese jobb szerintem mivel a south park mese tele van káromkodással és akkor csodálkozunk miért beszél csúnyán a gyerek.
máj. 1. 11:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Ketten k.b. ugyanazt írtuk egyszerre. :D :D
máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A south park és family guy elég durva jeleneteket és sok csúnya szót tartalmaznak. Én nem engedném hogy nézze. Talán akkor ha már elég érett ehhez, de 14 éves kor előtt nem lenne jó hatással egy gyerekre így nem engedném. Szerintem nem annyira mese és inkább a nagyobb korosztályt célozza meg. Az viszont sajnos igaz hogy iskolába sok rosszat tanulhatnak a gyerekek, de az én fiamnak szerencsére egész jó osztálya van.
máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Attól még hogy egy sorozat animációs, nem lesz gyermektartalom
máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem gyerekeknek készül
máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis gyerek nem érti a mondani valóját, valószínűleg nem is érdekli, csak az osztálytársai nézetik, és ettől menőnek érzik magukat. Ahogy írták a káromkodás marad meg csak bennük, de azt meg már alapból megismerik egymástól.
máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a gyerek?


Én most 30 éves vagyok, 14-18 évesen rengeteg South Parkot néztem, akkor még a Cool TV-n adták és imádtam. A mai napig meg szoktam nézni az új évadokat, a régi barátaimmal pedig a mai napig idézünk belőle.


És persze értettük a mögöttes társadalmi mondanivalóját is. Aki csak annyit ért belőle, hogy "káromkodnak benne", az egy alacsony IQ-jú ember, aki nem képes a dolgok mögé látni. Persze ettől még lehet nem szeretni, csak ne butaság miatt.

máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a gyerek ? Én olyan 13-14 éves koromtól nézem.
máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Valóban jó kérdès, hány éves a gyerek? Tiltani nem fogod tudni, ha akarja nézni fogja, max ti nem tudtok róla. Én is olyan 12 évesen kezdtem Family guyt nézni meg társait. Nem lett tőle bajom.
máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!