Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők ti miért engeditek a...

Szülők ti miért engeditek a gyereket mesztelen?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már főként kempingekben hogy a kb 3-6 év közötti gyerekek közül sokan vannak teljesen mesztelen hozzáteszem nem naturista kempingben.félreértés ne essék nem zavar csak nem értem hogy miért nem adnak rájuk alsó gatyát?

2020. ápr. 25. 05:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Meztelen, nincs benne sz.

Mert szerintük ez így oké. A pedofilokra nem gondolnak.

2020. ápr. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Én adok rá, három hónapos kora óta.
2020. ápr. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert bele sem gondolnak milyen beteg világban élünk ahol ráadásul már egy pillanat alatt fotózni, videózni lehet és aztán ki tudja mi történik a beteg emberek által készített képekkel... Brrr még a hideg is kiráz.
2020. ápr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy helyesen meztelenül.

Én utálom ha udvaron is így van a gyerek, nyáron is alsógatya, rövidnaci, amit fel kell vennie, a kicsin is van legalább egy pelus.

Én sem értem, anyos is kiboritott vele, hogy hadd legyen meztelenül a gyerek. Mondtam neki, hogy nem, oké, hogy fiú, de bármi bemehet a fityma alá, homok, föld, bogár, baromi kellemetlen lehet neki utána. Számomra nem higiénikus.

2020. ápr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Minket nem zavar ha a gyerek meztelenül szaladgál az udvaron otthon mi sem veszünk fel mindig ruhát a kert meg teljesen elvan szigetelve senki nem lat be viszont az utcán is más meg otthon is de sehol nem talaltam arra választ ahol olyan ember írna aki a gyerekét eképpen viszi kempingbe/strandra hogy ennek mi lehet az oka pedig rengeteg van a való életben
2020. ápr. 25. 07:02
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Engem őszintén szólva zavar is, ne rakja kirakatba és tolja az orrom elé a gyereke meztelen testét senki!
2020. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%
Miért kellene rá ruhát adni melegben, szabadban, vízparton?
2020. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Alapvetően két tábor létezik. A meztelenséget előnyben részesítők és akik teljesen elzárkoznak tőle. Teljesen felesleges erről vitát nyitni mert mindegyik tábor a maga igazát fogja hangoztatni. Kérdező ha téged ez zavar akkor fogd a cuccaidat és keress másik helyet. Ha meg nem akkor tégy úgy mintha ott se lennének :)
2020. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
#8 szerintem azért nem két tábor van. Ez nem ennyire megosztó, mármint szerintem. Engem pl nem zavar ha más gyereke pucér mondjuk a vízparton. Viszont a saját fiamat mindig felöltöztetem.
2020. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
8. Inkább annak kéne fognia a sátorfáját, akinek pucéran vannak a gyerekei. Miért pont a másik fél legyen tekintettel rájuk? Illene úgy viselkedni emberek között, hogy az embereket ne zavarjuk vele, nem? Ja, mert minek, ugye, csak nekem legyen jó. De ha meg én ezt az elvet választom, akkor megkérem először finoman, hogy ne előttem nudiztassa a gyerekét, és ha nem ért a szép szóból, akkor kevésbé finoman.
2020. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!