Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszamennél a szüleidhez...

Visszamennél a szüleidhez azok után, hogy kirakott téged otthonról?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Tegnap előtt volt egy összezördölésünk a szüleimmel, ami odáig fajult tegnap, hogy tegnap miután elmentem otthonról egy egyéni programra, azután nem engedett vissza a lakásba, bebarikádozta magát, a kulcsot belülről berakta a zárba, hogy az ajtót ne tudjam kinyitni, így semmilyen cuccomat nem tudtam elvinni onnan. Ezek után felhívtam a nagyszüleimet, hogy a szüleim kiraktak otthonról, a tegnap estét náluk töltöttem. Tegnap este még a nagyapám felment a szüleimmel beszélni, a cuccaim egy részét sikerült lehoznia. Utána még este az anyám lejött, ment az üres duma, hogy nagyon szeretünk...stb stb (de mondjuk elnézést már nem kért, bár azt 22 év alatt egyszer sem hallottam a szájából...), visszajöhetsz, beszéljük meg a dolgot...stb, de erre nem voltam kívancsi, mert nagyon jól tudom, hogy 2-3 hét után megint ott folytatnánk, ahol abba hagytuk, meg ezzel a tegnap cselekedetükkel átléptek egy olyan határt, amivel a maradék bizalmamat is lerombolták irányukba.


Ti mit csinálnátok ebben az esetben?



máj. 12. 22:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező szerintem se kényszeres gyűjtögető, mert képes selejtezni. Attól, hogy valaki kicsit zsúfoltabban rendezi be a szobáját, még nem az. A betegségnek alapfeltétele, hogy az érintettek nem tudnak megválni a kopott, használhatatlan tárgyaiktól se, azt is elrakják és sose dobják ki. Egy virtigli kényszeres gyűjtögető nem dobja ki a lyukas, levált talpú ezeréves cipőt se.
máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
#31: És az a probléma, hogy a szüleim nem dobálgatják ki az ilyen állapotú tárgyaikat sem. :D
máj. 13. 11:21
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
31.: Igen, ez a különbség. Ismerem, nekem is voltak rokonaim, akik ebben szenvedtek.
máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!