Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti így visszamennétek koleszba?

Ti így visszamennétek koleszba?

Figyelt kérdés
Év elején volt egy öngyilkos kísérletem koliban utána bejárós lettem.Jobb a kapcsolatom a többiekkel de a társaságom még mindig nincs meg.A koli segíthet ezen?16/L

2019. ápr. 2. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem segít ezen a koli. Inkább keress egy olyan társaságot amiben jól érzed magad. Az fog rajtad igazán segíteni.
2019. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Inkább ne menj koliba.

A többieket zavarnad az ilyen-olyan feltűnészavar dolgaiddal.

Nagyon zavaró tud lenni ha valaki nem tud közösségben élni, akkor ne nagyon menjen vissza.

Bocs hogy így írok, de én a másik oldalt átéltem, és nem ér meg annyit a te figyelemhiányos lelked ápolása, mint az egész kolihalozat feltartasa.


Ha megcsinálnad újra, akkor egész szárnyat kikérdezik, rájuk járnának, nevelonod ütne meg legjobban a bokáját.


Szóval ne.

2019. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy a koli hogyan segítene, hiszen amikor megtetted, akkor is kolis voltál.

Nem egyszerű több ember között élni, rugalmasnak, toleránsnak lenni.

Nekem nem biztos, hogy menne, pedig nincs semmi problémám. Akkor neked még nehezebb lehet.

És az is kérdés, hogy a többiek hogyan állnának hozzád az eset után. Lehet, hogy nyomasztaná őket, hogy ott vagy és azt gondolnák, hogy bármikor megint megteheted.

2019. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legrosszabb, ami ilyenkor történhet az emberrel, az a megbélyegzés :( . Ennek ne tedd ki magad. Ha úgy érzed, jelen állapotodban használna számodra egy közösség, akkor másik kollégiumot keress. De előtte kérd ki egy pszichológus véleményét az ötletről. Ha igazat ad, csak még magabiztosabban vágsz majd neki, ami szintén nem hátrány. Ha pedig azt mondja, várj még, akkor megmenekülsz egy újabb kudarctól.
2019. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

“Inkább ne menj koliba.

A többieket zavarnad az ilyen-olyan feltűnészavar dolgaiddal.

Nagyon zavaró tud lenni ha valaki nem tud közösségben élni, akkor ne nagyon menjen vissza.

Bocs hogy így írok, de én a másik oldalt átéltem, és nem ér meg annyit a te figyelemhiányos lelked ápolása, mint az egész kolihalozat feltartasa.”


Köszönöm szépen az őszinte válaszod ,de szerintem feleslegesen általánosítasz:) Lehet,hogy te egy figyelemhiányos emberrel élted ezt át,az bizonyára maximum fenyegetőzhetett,de nem tett semmit.Egyébként ez volt az egyetlen dolog ami történt.Nem sajnáltattam magam egyszer sem és nem is feltűnősködtem.Nem is kellett ápolnia senkinek mert én próbáltam ápolni magam.


Akit érdekelnek a fejlemények.Nem vagyok depressziós,de nagyon szorongok ami már többször okozott egészségügyi gondokat.Nem szedek gyógyszert,mert azok a dokim szerint többet ártanak,mint használnak.Azt mondja ne a gyógyszerek győzzék le a betegségem,hanem én magam.Egyébként ma voltam nála utoljára és bármikor visszamehetek kontrollra.Szóval próbálkozom.Lassan,de haladok.A barátom nagyon sokat segít nekem és mindig amikor megint visszazuhannék kirángat engem.A lényeg,hogy kitart mellettem.Egyre több olyan nap van,hogy mosolyogva megyek haza:)


Többen írtátok,hogy ne menjek vissza koliba.Szivem szerint én sem mennék,de mindennap 2 órát kell buszoznom és ez jövőre a sok tanulnivaló mellett kivitelezhetetlen.(Főleg,hogy mindent idegen nyelven tanulok majd)De több osztálytársam is kérdezte már,hogy mikor megyek vissza koliba szóval nem lesz majd olyan rossz fő az optimizmus:) Köszönöm a válaszokat<3

2019. ápr. 25. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!