Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van még rajtam kivül olyan...

Versenyzővagyok kérdése:

Van még rajtam kivül olyan tini làny aki apa nélkül él és érzi hogy megviseli?

Figyelt kérdés
máj. 27. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Persze hogy van rengeteg,többségük apakomplexusos.
máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Rajtad kívül? Írtál már rám és akkor fiúként azonosítottad magad. Vagy ez valami ócska trükk arra hogy ráírj lányokra?
máj. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Késő esti szomjas perverz aki erre a témára izgul be, talán lenne valami valóság alapja az ilyen kérdéseknek ha nem hajnalban jönnének elő
máj. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
#2 na ez a bukta xD
máj. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Gyere leszek az apukád.
máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Versenyzővagyok, te nem nő vagy, hanem férfi.
máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Versenyzővagyok nekem is írt már férfiként. Persze maga a név sem "tini lányos".


Meg a kérdést sem gondoltad át.


"Apa nélkül él és megviseli". Ebben van egy ellentmondás.


Ha a szülők elváltak, de az apa rendesen törődik a gyerekkel, akkor mi viselné meg? Az hogy nem laknak együtt nem számít, ha rendszeresen találkoznak, progranoznak, napi szinten beszélnek, írnak.


Ha meg azért "él apa nélkül", mert az apa lelépett és 💩ik rá a gyerekre, akkor szintén nem fogja megviselni, mert 1.amikor együtt laktak sem lehetett szoros a kapcsolatuk ha az apa le💩ja válás után, 2. ezért a tini szinte biztos, hogy haragszik rá, utálja, tehát a háta közepére sem kívánja.

máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

#7 “Ha a szülők elváltak, de az apa rendesen törődik a gyerekkel, akkor mi viselné meg? Az hogy nem laknak együtt nem számít, ha rendszeresen találkoznak, progranoznak, napi szinten beszélnek, írnak.”

Ez baromság. A válás után megbomlik a család akkor is, ha minden nap találkozik a gyerek mindkét szülővel. Nekem elváltak a szüleim. Az első perctől éreztem, h ennek most annyi, pedig csak 6 éves voltam.

máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen, nagyon szr, de idővel jobb lesz
máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is írt már és ő ilyenkre vadászik.Nem nő ez egyértelmű.

Illetve nem csak ez hanem mentális betegekre is.

Óvatosan:)

jún. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!