Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen hatással van egy fiú...

Milyen hatással van egy fiú gyerekre az, ha apa nélkül nő fel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 00:46
1 2 3 4 5 6
 1/59 chess01 ***** válasza:
22%

Kimaradnak az alapvető fèrfias együttlétek. Barkàcsolàs, stb.


Kell az apai minta. Vagyis kellene.


Kissé érzékenyebbé válhat a fiú. Nem tud egy szeget beverni, stb.


A minta, kell. Ezt az életútjàn az embernek össze kell szedni.


Csak sajnos, ritka az igazi fèrfi! Hiàba van apja sok gyereknek.


Fèrfiassàg ismèrve a racionalitàs, bàtorsàg (nem vakmerő), tisztelet, kitartàs, nyugodt, kissè èrzelemmentes, erőt adó kisugàrzàs.

Őszinte èrzelem kinyílvànítàs.

A nő irànti tisztelet, gondoskodàs.

A gyermekek intelligens nevelèse, stb.

Önmagànak tisztelete, megbecsülèse. Úgy egészségügyileg (kaja,ital, sport) mint mentàlisan.


Tudom, ezek màr elcsèpelt szavak, de közelítenek az emberhez.

2020. máj. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
12%
Stephen Kinget pl. otthagyta az édesapja 2 évesen. Na, neki mind az alkohollal,mind a droggal iszonyatosan meggyűlt a baja.
2020. máj. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
27%

Nekem van egy olyan ismerősöm aki apa nélkül nőtt fel. Nem ért semmilyen férfias dologhoz, akármilyen kis munka van a háznál hív valakit. Múltkor egy képkerethez kellett egy csavart befúrni a falba. Nem is akarja megtanulni. Persze apa mellett is lehet ilyen egy fiú.


Na meg persze függ attól is, hogy neveli az anyja meg kik vannak a környezetében.

2020. máj. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
49%
1-es,amit te leírsz inkább egy mérgező szülő mintája.
2020. máj. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
31%

"Nekem van egy olyan ismerősöm aki apa nélkül nőtt fel. Nem ért semmilyen férfias dologhoz,"


Talán mert nem is érdeklik ezek a dolgok.

Nem értem a nők milyen jogon várják el azt,hogy valaki ezeket helyettük csinálja meg.

2020. máj. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
2%

ha apa nélkül nő fel kevésbé lesz férfias

Be kell iratni valami küzdősportra már gyerekkorban aztán majd ott kitökösödik,tartást és fegyelmet ad neki (karate,taekwondo,kickbox stb)

2020. máj. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
90%

Miért kellene olyanra járnia,amire nem akar?

Az ilyen barmok inkább ne vállaljanak gyereket!

2020. máj. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
98%

A baráti társaságomban két fiú is van akit az anyukája nevelt.

Az egyiket nem csak anyukája hanem az anyja szülei is. Ugyhogy ott volt "apafiguraként"a papája.

Semmiféle hátránya nincs. Elmondása szerint mikor kicsi volt arra nem nagyon emlészik milyrm volt,mikor kamasz akkor nem hiányzott neki mivel azt sem tudta ki az apja. Jól lelécelt.

A papájával élt át minden olyan dolgot amit az apjával kellett volna.

A másik fiú viszont csak az anyukájával nevelkedett. Ott az anyuka megpróbálta minden tudását bevetni. Ő is megszerel mindent ,pl.nem hív vízszerelőt tömítés csere miatt. Viszont ő neki hiányzott az apa az5 mondta főleg mikor pl.gyerek volt és meccsre mentek a barátaival vagy horgászni előfordult többször,hogy a haverokkal mentek az apukák is őmeg nem tudta ugye hívni a sajátját. De azt mindig szerette ha ott voltak mások apukái,a mai napig felnéz rájuk. A férfias dolgok mint barkácsolás,javítgatás,festés otthon stb.. ezt pl.én magam is megoldom és lány vagyok.

Tehát szerintem ezek a képességek nem attól lesznek,hogy részt vett e az apa a nevelésben.

2020. máj. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 chess01 ***** válasza:
25%

4-es.


🤣🤣🤣


Làtszik, hogy fogalmad sincs a fèrfiassàgról.


Ez nem mèrgező szülő. Vagyis az apa minta.

2020. máj. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 chess01 ***** válasza:
17%

Még is làtszik.


Többnyire, nagyra nőtt gyerekek azok az emberek, akik elvileg csaladapak. Sajnos a nagy részére igaz ez.


Fontos dolog kimaradt kérdező.


Értetlenség, dacossag. Józanság, felelősségteljes gondolkodás hiánya.


Gondolom majd ez is le lesz pontozva. 🤣😂🤣

2020. máj. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!