Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál, ha fiad egy...

Hogyan reagálnál, ha fiad egy napon egy srácot hozna haza, és bejelentené, hogy ők egy párt alkotnak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 20:59
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, én az egyik ilyen válaszolóként 48 éves, 15 éve párkapcsolatban élő, hetero férfi vagyok. Viszont azt gondolom, hogy a saját párkapcsolatát mindenki úgy és azzal éli a törvény szabta keretek között, ahogy és akivel csak akarja... ismerem azt a fogalmat, hogy MAGÁNÜGY.
2012. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
96%
kedves előző előtti. kérlek vedd észre, nem azok vannak lepontozva, akik szidják a melegeket, hanem akik szitkozódnak attól függetlenül, kiket szidnak.
2012. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

Én az utcán HETERO smároló párokat se szeretek látni, gusztustalan ahogy eszik egymás arcát a mai fiatalok (mondom ezt én 24 évesen)! Nem nemi hovatartozástól függ ez, sok hetero pár sem smárol mindenki előtt, mert tudják hogy nem akarja ezt mindenki látni. Szájrapuszi meg kézfogás az más, az nem zavar természetesen, se hetero se homo pároknál.


A gyerekemet meg támogatnám, de szerintem épp azért mert laza vagyok, már azelőtt tudnék a hajlamáról minthogy hazahozna egyből egy párt magának :)

2012. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
95%
OFF: "Én az utcán HETERO smároló párokat se szeretek látni, gusztustalan ahogy eszik egymás arcát a mai fiatalok (mondom ezt én 24 évesen)" - hát, szerintem tényleg korán kezded az "ó idők, ó erkölcsök"-et, én a multkor valahol azon sopánkodtam, hogy miféle konformista a mai fiatalság, sokkal kevesebb smároló párt látok az utcán-buszon, mint "bezzeg az én időmben" (ami a 80-as éveket takarja, pont kétszer annyi az éveim száma, mint a tiéd)... persze ez csak egy jelenség, divat kérdése, de az tudományosan bizonyított tény, hogy a "bezzegamaifiatalok" fele akkora lázadó attitűddel bírnak, mint anno mi, apáitok generációja... szóval ősök "ó idők, ó erkölcsök"-dumáit nem kajolni! :)
2012. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
95%
#25: LOL! Már épp ideje volt valami hasonlót olvasnom. Olyan uncsi már ez a fujjolás, hogy úristen, nyilvánosan megcsókolták egymást, de gusztustalan! Azt hittem már kihaltunk! :D
2012. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

Á, csak ellamentáltam kicsinyég, hogy mi történne, ha az ilyen hozzám hasonló negyvenes fazonok, amikor erkölcsi predikációt tartanak tizenéves leszármazottaiknak, hirtelen kapnának valami igazság-szérumot, és akkor így hangzana a mondat teszemfel, hogy, "én, aki anno 16 évesen a KISZ-tábor 5 napjából 5-ön voltam részeg, és 17 évesen szeptemberben azon paráztam, hogy a nyáron azoknak az eseteknek, amikor csak arra emlékszem, hogy reggel lány mellett ébredtem, mi lehetett az előzménye és lehet-e következménye, azt mondom kisfiam/kislányom, hogy nagyon nagyot csalódnék benned, ha.... a tizedét elkövetnéd, amit én."

Nem szeretem a képmutatást, no:)))

2012. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
50%

24-es vagyok.


Attól, hogy volt generáció ami rosszabbakat csinált (bár szerintem nem, csak mást) mint a mienk, nem jelenti azt, hogy a mienk és az utánunk levő az JÓ. Egyébként lehet hogy épp azért mert rég voltatok fiatalok, a 80as években, már nem tudjátok igazán, milyenek a maiak. Ti is 12 évesen szexeltetek, piáltatok, és abból állt az életetek hogy mindenféle kütyüt buzeráltatok a rendes élmények helyett? :) Ha igen, akkor nem szóltam, de ha nem, akkor szerintem el lehet gondolkodni, hogy tényleg jobb-e a mostani fiatalság :)


Én is egyébként voltam már fesztiválokon meg táborokban ahol csúnyán berúgtunk stb, na és? Az más, mert nem olyanok között csináltuk, akiket ez zavart, hanem mindenki más is azt csinálta! A swinger klubokat se ítélem el például, csinálják ők ott maguk között, amíg nekem nem kell látni :D Utcai smárolás szintúgy. Nem EGY CSÓKKAL (vagy kettővel) van nekem a bajom, azt mi is szoktunk férjemmel. De az, amikor ülnek a metrón egymás ölében és nyögdécselve hosszú percekig smárolnak és taperolják egymást, hát azt szerintem többen NEM szeretnék látni mint akik IGEN :)


Bocsi az offért egyébként :)

2012. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
92%

Az a nemjó, ha a fiúk minden héten mással fekszenek le akár védekezés nélkül - létezik ilyen szubkultúra a melegeken belük, fürdők, klubok.


Ha van egy érzelmi kapcsolata, azaz szerelme, az nem baj.

2012. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
97%

"Kitagadnám. Semmiképp se fogadnám el mert ez egy BETEGSÉG. Igen sokak most felkapják a fejüket" - ez így van kérlek. Nem azért, mert te betegségnek tartod - ez magánügy, magánvélemény - hanem azon újszerű meglátás okán, hogy a betegnek vélteket szerinted ki kell tagadni. Mifelénk az járja, hogy ha valakit betegnek tartok, akkor segíteni próbálok neki, ha meg nem megy (van sok ilyen, cukorbaj, magas vérnyomás, gerinckopás, akármi), akkor megtanulok együtt élni vele.

Szóval hát úgy tűnik, az elméleteden még dolgozni kell, mert HA, TEGYÜK FEL valami betegség, az az odafordulást követeli meg a kitagadás helyett.

2012. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

"Kitagadnám. Semmiképp se fogadnám el mert ez egy BETEGSÉG."

Ugye akkor nem háborodsz fel, ha téged mint beteget (legyen az bármilyen probléma) az orvos hazazavar, és sz*rik a fejedre, ahelyett, hogy ellátna???

Mert bár szerintem nem betegség, de ha szerinted igen, meglepődnék, ha esetleg nem tetszene, hiszen ez a helyes hozzáállás, ugyebár!

2012. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!