Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szüleimnek,...

Mit mondjak a szüleimnek, hogy ne gyanakodjanak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már a kérdés elég fura....De nem jutott eszembe más, figyelem felhívó megfogalmazás.

Az a helyzet, hogy a szüleim, elmennek 3 napra nyaralni (péntek-vasárnap). És sajnos elég szigorúak velem. Még a barátnőimmel se igazán találkozhatok. Most viszont, hogy nem lesznek itthon, át szeretnék menni egy barátnőmhöz, akivel nagyon rég találkoztam. Sajnos másik városban is lakik.

A szomszédaimtól tartok kissé, hogy mondjuk kopogtatnak, ha nem vagyok otthon,és felhívják a szüleimet, h nem nyitok ajtót.

Van valami értelmes ötletetek? Alibi? Nem szeretnék lebukni.



2013. ápr. 11. 19:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
263 km-t utaznék. Egyedül.Oda ahol még sohase voltam... Féltenek.
2013. ápr. 11. 21:03
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen Spanyolországba utaztam egyedül.

Persze féltem,de megvolt,hogy hová megyek.

Hogy fogsz te így a saját lábadra állni,ha már a szüleid nem lesznek.Mert akár tetszik nem,nem vagy már GYEREK!

Csak fiatal.

2013. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
19 évesen már nem tehetik meg, hogy ne engedjék, hogy a barátnőiddel találkozz... Én a helyedben megkérnék valakit, aki ismeri azt a várost, hogy esetleg nem-e kísérne el, vagy valami, és elmennék. Ha a szomszéd felhívná őket, beszélnék velük, és megmondanám nekik, hogy már nem vagyok gyerek, felnőtt vagyok, és oda megyek ahová akarok, ez nem mehet tovább. Vagy engedik, hogy éld az életed, vagy elköltözöl tőlük, és nem szólhatnak bele. Én ezt tenném, és szerintem ez lenne a legjobb...
2013. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!