Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a szülei elváltak, és az édesanyjával maradt?

Figyelt kérdés
Milyen a viszonyotok édesapátokkal? Tartjátok egyáltalán a kapcsolatot,
2013. máj. 18. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
11 voltam, mikor elváltak, persze tartjuk a kapcsolatot, akkoriban, mikor még gyerek voltam nagyon sokat csavarogtunk apukámmal, kirándultunk, hajókáztunk, stb. Lett új felesége és gyereke, de mindig is tartottuk a kapcsolatot, most már 22 vagyok, nyilván ritkábban megyek, de jóban vagyunk, apukám mai napig támogat anyagilag is.
2013. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 voltam mikor elváltak, elvileg édesanyámnál maradtam de nagyon sokat voltam édesapámnál is. Nem tudom összehasonlítani azzal milyen lenne a kapcsolatom, ha együtt maradtak volna, de úgy látom másokból kiindulva hogy nagyon jó. Ha vasárnapi apuka lett volna akkor biztos nem lenne ennyire szoros, de akkor is kialakítható szerintem egy jó apa-gyerek kapcsolat, bár akkor lehet inkább "baráti" a jelleg. Biztos kellett ehhez az is, hogy egy nagyon jó mostohám van, és kb. baráti a kapcsolat a szüleim, új házastársaik között is.
2013. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

11 éves lány vagyok. kb. 1 éve váltak a szüleim, és nagyon rossz volt a válás, rengeteget veszekedtek apukám bántott, rángatott, ivott, és még hadd ne soroljam. pszihológushoz járok még most is, és különféle betegségeim vannak.

anyukámmal nagyon jó a viszonyunk, vele élek.

2013. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2 éves voltam, mikor elváltak a szüleim. Azután is háborús volt köztük a viszony, így én keveset találkoztam Apuval. Ütközőpont voltam köztük, rajtam keresztül álltak bosszút egymáson, így nagyon rossz volt ez nekem egész gyerekkoromban. Ha Apu néha elvitt, nem tudott mit kezdeni velem, mert nem ismert, így többnyire a nagymamához és az unokatestvéreimhez vitt, és ő addig elment, otthagyott. Nem éreztem ott jól magam, megtűrt voltam. Mikor felnőtt lettem, próbáltam rendezni Apuval a viszonyunkat, de addigra új felesége volt, és ő ez ellen nagyon harcolt. Mire évek múlva, kitartó munka után nagyjából sikerült közelebb kerülni egymáshoz, addigra Apu hirtelen meghalt:((
2013. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen, 6 éves koromban elváltak. Nem tartom a kapcsolatot vele, szerintem már nem is él.
2013. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

nekem elváltak, anyuval vagyok. kb 8 éve váltak el, de lehet h több :) egy hónapban egyszer-kétszer megyek apuhoz és ott szoktam aludni.. :)

17/F

2013. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elváltak a szüleim, mikor 5 éves voltam. Nem haraggal váltak el, jóban vannak, kéthetente felmegyek apához :)
2013. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én igen!

4 éves voltam amikor elváltak, most 17. azóta is minden héten találkozom apukámmal!

és anyám is jóban van vele! :)

2013. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is!15 leszek,anyuék tavaly váltak el,anyával élek!
2013. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok bocsi,apával jó a kapcsolatom!
2013. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!