Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 éves vagyok, most alakul...

15 éves vagyok, most alakul talán, hogy meglegyen az első barátom (16). Apukámnak viszont más a véleménye. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még sose volt barátom >>úgy<<, de többnyire fiú barátaim vannak, tehát sokat lógnak nálunk, xBox-ozunk, vagy én megyek át hozzájuk, zenélgetünk, mozi, 'satöbbi. Ezzel szüleimnek semmi baja nem volt soha, van egy legjobb barátom, akit különösen szeretnek, mert nem tudnak róla semmit, csak jól 'moderálja' magát. Tipikus jófiú külső, szőke, kékszemű, nagyon jó zenész, rendes(látszólag) család. Amit nem látnak belőle a szüleim, az az, hogy körülbelül minden második nap betép, terít is különböző cuccokat, majd' minden hétvégén iszik, saját koncertjeit is nem egyszer nem tudta végigjátszani.

Mégis őt szeretik a legjobban, talán mert kiskorom óta a legjobb barátom, ha pánikrohamai voltak is sokszor segítettem neki.

A fiú, aki tetszik viszont más fajta. Nagyon rendes, sokat gondolkozik, jó vele 'filozofálni', a szüleim azért hiszik olyan semmirekellőnek, mint a cimborámat, mert dohányzik és deszkázik.

Egyik nap hazakísért, apu látta, hogy megöleltük egymást és adtam neki egy puszit.

Én minimálisan rossz kamasz vagyok, ritkán járok bulizni, akkor se iszok sokat, nem dohányzok, drogozok. A környék legjobb művészetijébe járok, a jegyeim is jók, 3nyelven beszélek.

Hogy győzhetném meg aput, hogy a kiszemeltem mellett a helyem, anélkül, hogy a legjobb barátomtól eltiltsanak?

15L

Köszi a segítséget!:)



2013. máj. 18. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Hát, talán le kéne ültetni őket, és elmondani a helyzetet. Hogy az az általuk kedvelt fiú milyen is valójában, és az a barátod milyen. Csak mondj el nekik mindent!
2013. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudoM minek odairni a végére h hova jársz és hány nyelvbn beszélsz. A tényeken nem változtat h apukád nem szereti azt a srácot annyit tehetsz max h összehozol velük egy közös programot.
2013. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért írtam oda, hogy lássák, hogy nem vagyok egy olyan lány, hogy csak a fiúja körül forog az agya:D

De pont ez a lényeg, hogy a haverom gázos dolgairól nem szeretnék velük beszélni.

2013. máj. 18. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elmesélheted hogy az általuk úgy szerett barát, valójában milyen. És megoszthatod azt is velük hogy eddig sem rángatott bele semmi rosszba, ezután sem hagyod magad. Szeretnéd ha ugyanolyan barátok maradnátok, haeddig nem volt rossz hatással rád akkor nem lesz azután sem. És utána felhozni a másik srácot.Had menjen hozzátok, ismerják meg ők is, legyetek sokat együtt. Akkor nem lehet ellenvetésük.
2013. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ja az őszinte kommunikáció a lényeg.
2013. máj. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na, amit a kérdésedben elénktártál, azt légyszí az édesapádnak is előadni.ha olyan okos mint a lánya, akkor teljes lesz a siker.


Gratula a három nyelvhez, klassz csajszi lehetsz.


ennyi.

2013. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!