Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudok ez ellen valamit tenni?

Xyu kérdése:

Tudok ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
A szüleim semmibe vesznek és nem foglalkoznak velem semmilyen módon eltartanak és itt kimerül a mi kapcsolatunk... Nem vagyok egy minta gyerek de ez még nekem is rosszul esik mert hogyha próbálok változtatni akkor ők nem hajlandóak a maguk részéről változtatni semmit, és utána csodálkoznak hogy ugyanolyan vagyok... Semmit nem beszélgetünk ha pedig mégis sor kerül valamilyen beszélgetésre vita lesz a vége és folyamatosan azt hajtogatja anyukám hogy költözzek el apámhoz(mivel elváltak) és minden vita után vagy alatt elmondja. Tiszta idegbeteg leszek lassan hogy nem értik meg a problémámat és ez nem azért vagyok ilyen mert kamaszodok mert azon már túl vagyok... Egyszerűen nem érzem jól magam olyan mintha nem tartoznék sehová NEM LEHET EZT MÁR MEGOLDANI! Mit tehetnék 17 éves vagyok és segítséget kérek! És ne írjátok hogy lassan 18 vagyok és kibírom addig mert NEM!
2013. máj. 20. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Költözz az édesapádhoz, ahogy édesanyád mondja.
2013. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ott is hasonló a helyzet hidd el ha ott jobb lenne már rég odaköltöztem volna...
2013. máj. 20. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyudnak hogy hiänyzik neked! Hätha ettöl elgondolkodik.
2013. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Menj oda es ezt mond el azt amit most te leirtal. Legyel lenyegretoro es mond el a problemad.
2013. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tud az összes dologról amit itt leírtam és ennek ellenére ilyen a viszonyunk... És elköltöznék de nem dolgozhatok még sehol
2013. máj. 20. 12:00
 6/10 A kérdező kommentje:
És hozzáteszem hogy mindenért könyörögnöm kell semmit nem kapok meg amit akarok(fontos dolgokról van szó nem ilyen hogy csoki meg telefon)
2013. máj. 20. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért ne dolgozhatnál 17 évesen?
2013. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végzetség nélkül hol? Nem diákmunkára gondolok hanem hosszútávura...
2013. máj. 20. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Diákmunka is lehet hosszútávú,elhiheted!


Végzettség nélkül is lehet ezeket csinálni:gyerekfelügyelet,kutyasétáltatás,konyhalány, pultos, betanitott munkák különböző helyre,szorólapozás

2013. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elköltöznék apukámhoz. Van, aki csak utólag érti meg a dolgokat, sőt általában így van. Változás lenne, ha nem is jobb, de elgondolkodna anyukád. És akkor lehetNE jobb.
2013. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!