Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 16 éves lányotok egy...

Ha a 16 éves lányotok egy rasztás hajú 23 éves fiúval kezdene el járni, elleneznétek, tiltanátok?

Figyelt kérdés

Ezek a rasztások úgy hallottam drogoznak, meg talán hippik(?).

Mit szólnátok, hagynátok míg elmúlik a lányotoknál a dolog, vagy eltiltanátok?

Egyáltalán, mit lehet csinálni ilyen helyzetben?


2013. máj. 20. 22:41
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

A fiú nem jár iskolába, nem dolgozik, az egész élete céltalannak tűnik...

"majd valamikor" kimegy külföldre dolgozni, szakma nélkül

2013. máj. 20. 22:43
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, legyél megértő és ezzel meg tudod akadályozni a bajt. Amúgy nem feltétlenül drogozik attól, mert rasztás. bár az érdekes, hogy mit eszik egy nála 7 évvel fiatalabb tinilányon.
2013. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%
Bizony, bizony, ezek a rasztások az ördög földi másai, a hajukban rejtezik a gonosz.... -.-
2013. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az, hogy valakinek rasztás haja van még nem egyenlő azzal, hogy drogozik, iszik, lop,csal hazudik stb. :) Én először is adnék egy esélyt a srácnak, hiszen az mindenkinek jár. Utána max. nem lenne szimpatikus, de tiltani semmiféleképp sem tiltanám. Mit érnék el vele? Én is voltam kamasz, nem lehetett tiltani egy fiútól sem aki tetszett. Megtaláltam a módját, hogy találkozzunk. Pláne ha szerelmesek egymásba, csak lázadna és teljesen bezárkózna előtted. A tiltás sosem vezet sok jóra!
2013. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
87%

Eltiltani....

1. Megutál.

2. Semmi értelme és semmi haszna.

Raszta a gyerek és? A felállított hajú hülyegyerekre is lehet mondani hogy diszkós drogos gyökér, sőt szerintem náluk esélyesebb hogy az.

2013. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha tiltod a lányod annál jobban fog ragaszkodni hozzá! Te ismered a lányodat, hogy tudsz-e beszélgetni vele, mert lehet az sem vezeti arra, hogy hallgasson rád!


Az egyik válaszoló azt irta, hogy mit eszik a 23 éves fiu a 16 éves lányon? En inkább fiorditva kérdezném ezt!

2013. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Max. akkor jöhetne szóba a tiltás, ha megtudnám, hogy aktívan drogozik. Na az már nagy gáz. De az az igazság, hogy nem tudom mit érnék el vele...Talán a lányomat szépen belelökdösném a karjaiba és Ő is belemenne ilyesmibe. Jó kérdés. Az én lányom még csak 21 hónapos, messze vagyok még ettől a korszaktól, de ahogyan leírtam adj Neki egy esélyt. Az, hogy nem dolgozik, egy dolog, ezer oka lehet. Például, hogy nincs munkahely, manapság ez elég gyakori. Az első találkozás alkalmával többet fogsz tudni, látatlanba ne ítélj!
2013. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Főleg a korkülönbség aggaszt és, hogy igazából semmit nem csinál a gyerek.

Legalább dolgozna valamit, vagy elvégezne egy tanfolyamot.

2013. máj. 20. 22:50
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez rasszizmus és nagyon sok előítélet. Attól, hogy valakinek rasztázva van a haja, nem feltétlenül hippi és drogozik. Ismerek diplomás, rendkívül okos mégis raszta hajú lányt is és fiút is, akiknek komoly terveik vannak és talán értelmesebben gondolkoznak mint 1-2 "normális" hajú. Miért kéne tiltani? Nem értem az összefüggést. Azért mert raszta haja van?? Ha dagadt lenne, azért elleneznéd, ha szemüveges akkor azért, ha csak szimplán hosszú hajú, akkor azért, ha netalántán fülbevalós, akkor tényleg képes lennél eltiltani. Ne legyél ennyire előítéletes. Nekem a helyedben nem a hajával lenne bajom, hanem a 7 év korkülönbséggel, az nagyobb okot ad az aggodalomra. Ülj le egy kicsit beszélgetni a fiúval, esetleg hármasban. Meg mi az,hogy "hagynátok míg elmúlik a lányotoknál a dolog?" Mi múlik el, a szerelem, vagy hogy tinédzser és megy a hormonjai után? Ugyan már...nem a 70es években élünk. Mindenki úgy öltözik, ahogy szeretne. Biztos neked sem szabja meg senki hogy hogyan kösd fel a hajad. Ha a fiú valóban céltalan, csak bolyong és nem érdekli semmi, sem a munkakeresés, sem a tanulás, akkor ülj le beszélni a lányoddal és kérdezd meg tőle, hogy valóban egy ilyen céltalan emberrel szeretne-e lenni, és ha igen, azt is kénytelen leszel elfogadni, de azért mondd el normális hangnemben a lányodnak a te véleményedet, aztán később úgyis rájön, hogy "anyunak igaza volt, ez egy hülye." De ha így is van azt NEM a raszta haj teszi, ez nevelés kérdése, hogy ki hogy vélekedik a jövőről.
2013. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómnak is volt rasztás korszaka, mert tetszett neki, amúgy egy kezes bárány, csak jól járnak vele a csajok. Én még erről nem hallottam, hogy a rasztás hajú fiúktól féltenék a lányokat, mindig hall újat az ember :D
2013. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!