Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerettek esküvőkre járni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek esküvőkre járni? Miért (nem)?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 11:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok túl sűrűn, de igen, szeretek, mert mulatok egy jót.
2013. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék, de utoljára kb. 5 éve voltam, bár idén úgy néz ki ismét megyek. :D Szeretem az egésznek a hangulatát, magát az alkalmat, mások boldogságát látni.
2013. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem szeretek.

Azt nézik,mennyit adsz,miben mész,és minket nyaggatnak,hogy mi mikor házasdunk már...

2013. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
felnőttként már igen. amíg gyerek voltam és anyuval mentem, addig nem volt jó,mert nála minden készülődés egy rémálom, bmikor a feje tetejére állít akármit. gyerekkoromban mindenhonnan elkéstünk, a saját apám temetéséről is. felnőttként a férjemmel viszont a legnagyobb buli :)
2013. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak rokon v. nagyon-nagyon jó barát esküvőjére szeretek, amúgy nem annyira. Az egyik ok, hogy általában nagyon el van húzva az egész, vagy túl sok időt hagynak a szertartások között, vagy még egy kis fotózás kedvéért várjon a násznép pár órát. A másik, ha távolabbi a kapcsolat a párral, általában kevés az ismerős a vendégek között, ami miatt teljesen kívülállóként érezheti magát az ember. Persze személyiségtől függ, de nekem nem ez az önfeledt buli. :)
2013. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
8 évesen voltam utoljára. szóval szeretnék.
2013. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kiére kell menni éppen. Amikor közeli barát vagy rokonéra kell menni, akkor élvezem, jót mulatunk. De tavaly egy régebbi iskolatárs esküvőjén voltam és nagyon rosszul éreztük magunkat, mert a társaság a 90% rokonaik voltak és nem sikerült beilleszkedni a közegbe, egész este szinte csak egymással beszélgettünk. Pedig próbáltunk nyitni az emberek felé.
2013. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretek. Éjfélre egy rakás ember lerészegedik. Közben szól a számomra hihetetlenül igénytelen lakodalmas zene... Agyilag lefáraszt.
2013. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek, mert nem vagyok nagy partiarc, és mindig korán le akarok lépni, de félek, hogy ezen jól megsértődnek. Meg inni sem nagyon szeretek, azt is sértésnek veszik. Szal nem, nem igazán szeretek járni, főleg a giccses hülyeségekre nem. Mert kívülről annyira szánalmas, mikor milliókat elköltenek rongyrázásra, amik csak külsőségek. De biztos velem van a baj.
2013. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
Egy jó háromnapos falusi sátras lagziba szívesen elmennék mulatni:) De voltam már olyan esküvőn is, ahol senki nem akart táncolni, mindenki csak feszengett az asztalnál jó kényelmetlen ruhákban, izzadva az augusztusi hőségben, mert az étteremben nem volt légkondi.
2013. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!