Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utál engem mindenki?

Miért utál engem mindenki?

Figyelt kérdés
nekem borzalmas gyermekkorom volt és most is csak azt érdemlem az emberektől, hogy lesúlytnak. Másra nem vagyok jó, csak hülyének. Anyám tétlenül nézte amint apám félmeztelenre vetkőtet és megvizsgálja a testemet, mert neki a mániája volt. És utálom a kutyékat, a macskák sokkal jobbak mint a kutyák, erre mindenki gyűlöl csak mert szerintem a kutyák agresszívak a macskák pedig okosabbak. Én el akarok költözni és el is fogok menni itthonról, se szó e beszéd, pá. Mert hazudtam nekik, és nem jártam iskolába, ezért fogok elmenni és világot látni. Ők, a szüleim soha nem fogják felfogni hogy azt akarom hogy mindenki hagyjon békén!
2013. máj. 26. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél mondani?

Apádnak szólj, hogy ne nézegessen.

Anyádnak meg mond el mi a bajod.

Nem igazán értem mit szeretnél.

Hány éves vagy?

2013. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ÉN 20 éves vagyok és utálom őket.
2013. máj. 26. 21:17
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Te retardált vagy, màr ne is haragudj meg!!! 20 évesen egy 10- est lefaraghatnál az intelligenciahányadosod alapján....
2013. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha a kérdés kamu, akkor rohadtul nem vagy vicces... és nagyon gusztustalan, hogy ilyeneket írogatsz a szüleidről...

ha igaz, amit írtál, akkor meg felnőtt ember vagy (papíron legalábbis..), állj a saját talpadra. Nem is kéne mondani, hogy el fogok költözni szó nélkül. Már ha külön lakásban lennél is késő lenne. Tanulsz amúgy? vagy csak úgy élsz a nagyvilágban, csodára várva? Írtad, hogy nem jártál suliba. Melyikbe nem jártál/jársz?

Mindenki a saját sorsának kovácsa. Ha borzalmas az életed: VÁLTOZTASS! Attól hogy ide kiírod, hogy utálsz mindenkit, még nem lesz jobb. Ha igaz, amit írtál apukádról, az meg zaklatásnak minősül. De amúgy meg nem vagy már gyerek, mondd meg neki, hogy hagyjon békén, ne nézegessen.

Azt meg, hogy a kutyák meg macskák hogy jönnek ide, meg sem próbálom megérteni. Mindenki azt az állatot szereti, amelyiket akarja. Ha a vízilovakat szeretnéd akkor ahhoz se lenne senkinek semmi köze.

2013. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sokan összetévesztkik az intelligenciát az érzelmi állapottal!!
2013. máj. 26. 21:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy változtatn fogok, azért is fogok elmenni de persze ott is kamuznom kell majd, mert úgysem értenék meg.
2013. máj. 26. 21:38
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
az, hogy 20 éves létedre így és ilyeneket írogatsz nem érzelmi állapotra, hanem hiányzó intelligenciára utal...
2013. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha valóban zaklattak volna, akkor soha nem írnál ide, pláne nem ilyen szamárságokat.


Azért utál mindenki, mert te utálsz mindenkit - és azért utálsz mindenkit, mert nem szerettek a szüleid.


Pszichiáter!

2013. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-assal mindenképpen egyet értek. Szaksegítség. Nem szégyen és az életedet megmentheti.


A leírtak alapján - ami nekem lejön -a jelenlegi állapotodban a lelépés lehet, hogy tönkretenné teljesen a jövődet. (utcasarok, narko, bocs...)

2013. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az én életem már úgyis tönkre vann menve, és mindig is tönkre volt menve
2013. máj. 26. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!