Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek az apám viselkedés...

Mit kezdjek az apám viselkedésével? Kikészít! Fontos!

Figyelt kérdés

Ma apám ahogy haza jött nem köszönt (mint szokás szerint), nem vette figyelembe hogy takarítok, a vizes kövön is átgázolt, és egyből azzal indított hogy elzavarjon a háztól vagy jól megverjen? Nem értettem miről van szó, állítólag a húgom cipője az én szobámban volt valamelyik nap-hozzá teszem egész hétvégén nem voltam itthon-és vizsgáltassam ki magam. A húgom rendszeresen ellopja a cuccaimat, télen a bőrkabátomban járkáltam a mínuszban, most hogy bejött az ilyen hűvösebb idő, a bőrkabátom is ellopta, szóltam a szüleimnek, mint akiknek nem mondtam semmit. Talán egy hátizsákba bele tudnám tenni olyan kevés cuccom van, én össze spórolom a pénzt mindenre, de egy bőrkabát nem 2 forint hogy most vegyek megint. :/ A húgomnak ellenben van az enyémmel együtt 3, őt sose szidják, mindig csak én. Soha egy kedves szó, mindig vagy megvertek, vagy ordítottak velem, és ez a mai napig így van. 2 éve van barátom, de hozzájuk nem tudok költözni, sehova. :( Egy senkinek érzem magam, mert folyamatosan csak megaláznak itthon is. Legszívesebben öngyilkos lennék, csak a barátom tartja bennem a lelket azzal hogy velem van. Munkát persze még nem kaptam :S


18L


2013. máj. 27. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A hugodtól vedd vissza a ruháidat, és zárd a szobád ajtaját kulcsra. Ha nem muszáj, ne érintkezz a "szüleiddel". Keress munkát, és amint találsz, menj albérletbe, akár barátokkal is, úgy olcsóbb.
2013. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azon vagyok hogy munkám legyen, de nem tudom hogy kapnék pénzt akár jegyre is, a telefonkártyám több mint fél éve nincs feltöltve, és sosincs annyim hogy nyugodt szívvel töltsem fel, mivel nem kapok egy forintot se. :( Pedig nem sokat kértem soha, 500 forint max. Nem tudom vissza venni mert bentlakásos iskolába jár, és van a szobámhoz kulcsom, de nem zárhatom be soha, vagy kiveszik az ajtóm.:( Vagyis apám
2013. máj. 27. 18:30
 3/5 anonim válasza:
Hé, ez nagyon durva! nincsenek olyan rokonaid akik szívesen látnak? vagy essetleg egy barát? én is azt mondom mihamarabb lépj innen le szerintem ! a barátod mennyi idős? ő dolgozik? próbáljatok együtt keresni egy kecót!
2013. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp se légy öngyilkos. Előtted az egész élet ;)

Ez a tipikus kistestvér effektus... ő a kisebb neki bármit szabad. Neked meg semmit és azt is rosszul csinálod...

Ne foglalkozz a szüleiddel, kezeld úgy őket mint bunkó lakótársak :) A barátoddal beszéld meg a lehetőségeidet, és találjátok ki hogy mihamarabb hogy tudsz költözni...

Sok sikert! :)

2013. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mistyc7 válasza:

Szia!


Van előrelépés az ügyben? Családsegítő nem tudna valamit segíteni akár szállás, akár munka ügyben? Merre laksz? Van szakmád?

2013. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!