Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők genetikailag képtelen...

A szülők genetikailag képtelenek a kopogásra?

Figyelt kérdés
Kérdésem nem rosszindulatú, csupán érdeklődöm, hogy csak az én szüleim rontanak be a szobámba minden előzetes jelzés nélkül? :D Hogy viselitek? Valamit lehetne ellene tenni? Tippek?
2013. máj. 29. 22:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%
Én kopogtatok, de nyitok is abban a pillanatban:) Egyébként a fiaim ugyanezt csinálják, kerültünk is már kínos helyzetbe, de mégsem tanulták meg:) Mi családilag vagyok genetikai selejtek:) Ha a barátnőjük itt van én azért nem rontok be.
2013. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 sztrecskó ***** válasza:
84%

Szerencsére már rájöttek, hogy kopogni kell, ők is jobban járnak.

Néhányszor nyiss be hozzájuk kopogás nélkül, amikor tudod, hogy készül valami.

Persze ez neked is kellemetlen, de ha időben csinálod, akkor nem látod a legkínosabb részeket!

Utána majd talán fognak kopogni...

2013. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%

Én zártam a szobám ajtaját.


Eleinte ugye kopogás nélkül be akartak jönni, aztán nem nyílt az ajtó. Erre kopogtak, hogy bejöhetnek-e.


Kb. fél év alatt hozzá szoktak.

2013. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
16%

"Valamit lehetne ellene tenni? Tippek?"


Kulcsról hallottál már Eszet Lenke?

2013. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Az enyémek kopognak, meg tesóim is, de közben rögtön be is nyitnak, szóval teljesen értelmetlen :D
2013. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
73%
Te kopogtatsz, ha bemész a szüleidhez? Ha nem, akkor ne csodálkozz... Az enyémek is akkor szoktak rá, amikor bevezettem otthon a kopogást. Nálunk egyszerűen nem volt szokás, hisz egy kisgyereket nem zavar, ha legózás közben rányitnak... Nem meg kisgyerekként nem érdekel, hogy anya nem akarja, hogy rányissak. Szóval nem alkalmaztuk, így elszoktak tőle. Jelentem, mára profi kopogók lettek mindketten!
2013. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlen. Amikor már 16 éves voltam és elkezdtem lányokat hazahozni, akkor a szüleim már automatikusan kopogtak mindig, még akkor is ha nem tudták hogy van-e vendégem vagy ne. Akkor csak kiszóltam hogy gyere és már jöttek.

Azóta kopognak még, ha itthon vagyok. De már nem itt lakom csak néha jövök haza, vagy egyedül vagy a párommal, akkor is csak vagy látogatóba akkor 1 napra, vagy ha segíteni kell vagy ha a párom sincs otthon akkor egész hétvégén itt vagyok. De mindig kopognak.

2013. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%
Én kamaszként zártam az ajtót, azt nem szerették. De kopogni minek...ha felnőttként most hazamegyek, s a régi suobámban alszom, eszembe se jut bezárni.
2013. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
92%
Mi genetikailag úgy voltunk összerakva, hogy ha zárt ajtót látunk, kopogunk. Nekem az furcsa, ha valaki csak úgy becsörtet.
2013. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk nincsenek kulcsok, de szerencsém van, anyum mindig kopogott, ha be akart jönni a szobámba. Amikor lett pasim, csak annyi mondott, észnél légy, lányom. Kopogás megmaradt, és ha azt mondtam, most ne, kérlek, akkor nem is jött be.

Viszont ez kölcsönös, én is mindig kopogok, ha be akarok menni anyumhoz, pedig ő egyedül van a szobában. Tisztelet oda-vissza, nálunk bejött. Pasim anyjánál mondjuk nem :S

2013. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!