Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már 18 éves vagyok, de a...

Már 18 éves vagyok, de a szüleim már nevetséges, hogy milyen mértékben korlátoznak. Hogyan változtassak ezen? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, nem stréber, soha nem volt gond velem. Ennek ellenére 9re haza kell érnem minden nap, bulikba nem engednek el, hazudnom kell, hogy elmehessek. A barátommal már 1 éve járunk, ő is teljesen normális, de szintén hazudnom kell, hogy együtt aludhassunk. Nem akarják, hogy lefeküdjek vele, nem akarják, hogy csalódjak (így már fél éve élünk szexuális életet titokban...) hogyan tudnék változtatni a helyzeten? Légyszi ne írja senki, hogy "jajj nemár, 18 elmúltál, nem szólhatnak bele mit csináls" , mivel ők pénzelnek engem, velük lakom és mivel egyetemre fogok járni, ez még sokáig így marad..

2013. máj. 24. 15:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már velük, hogy miért féltenek ennyire?
2013. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat beszeld meg a szuleiddel.Azt nem tudni hogy miert korlatoznak?
2013. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenkor mindig a hírekkel jönnek, hogy mennyi fiatal lányt erőszakolnak/gyilkolnak meg mostanában
2013. máj. 24. 16:01
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Idős szüleid vannak?
2013. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Úgysem tudnak megóvni az összes csalódástól az életben, neked is meg kell tanulnod venni az akadályokat, kezelni a negatív élményeket. Ezt így mondd meg nekik és kérd meg őket, hogy engedjék élni az életedet.
2013. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Akkor vegyél paprikasprayt vagy tanulj egy kis önvédelmet, hátha megnyugszanak kicsit. Vagy akkor taxival mész haza a buliból, vagy barátnőkkel/barátoddal. Engem is féltenek, de ez a megoldást bevált.
2013. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem idősek, 45 alatt vannak. Már nagyon sokszor magyaráztam el nekik ezt pont így, ahogy írtad, de semmi... Attól tartok, addig így marad minden, amíg el nem költözök
2013. máj. 24. 16:06
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel tényleg csak azt érik el, hogy hazudoznod kell. Ezt sosem értettem, te életed, el fogsz követni hibákat, de engedjék és majd tanulsz belőle.
2013. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szerintük egy kis önvédelem meg spray nem használ 3 izmos pasas ellen
2013. máj. 24. 16:08
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
És a taxi? Beszállsz a hely előtt, és otthon meg a kapu előtt ki. Gondolom ott meg az a baj, hogy a taxis is megtámadhat... Ezzel nem lehet mit kezdeni.
2013. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!