Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit tehetnék ebben a...

Most mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy baràtom akivel màr egy és fél éve együtt voltunk/vagyunk! Eddig a szüleim is és testvéreim is elfogadtàk és szerették öt! De kb két hete kiderült hogy terhes vagyok! A szüleim persze nem örültek neki, de nem is szóltak bele mit teszünk! De a baràtom anyja eddig is ellenem volt, és nem szivlelt igazàn de mikor megtudta hogy terhes vagyok, akkor teljesen ellenem forditotta a baràtom! Azt mondta vetesse el.. meg zsarolta, haragudott rà és olyanokat beszélt baràtomnak hogy én ezt direkt csinàltam hogy magamhoz láncoljam! Hàt a barátom ugye össze vissza volt és hol igy beszélt nekünk itthon, hol ugy! Mikor nàlunk volt akkor azt mondta hogy megtartsuk! De amikor hazament akkor ujra bele lett beszélve! Én nem akartam elvetetni az első babànkat meg elitéltem az ilyet, és mondtam hogy én nem akarom elvetetni mert ez a mi felelöttlenségünk volt! Én is hibàs voltam mert én is csak a magamét mondogattam mindig, de én azért is mert tudtam hogy csak az anyja miatt akarja elvetettni.. Nos a lényeg hogy megbeszéltük nàlunk hogy megtartsuk a babàt, és a szüleim is segitenek nekünk akkor! Màsnap haza ment a barátom és interneten keresztül vágta hozzám hogy vetessem el, mert ő össze veszett a családjával emiatt! Elmondtam a szüleimnek mit mondott nekem, és csak sirtam sirtam.. Napokig nem is keresett! Azutàn lenézte a családom és engem is..Miutàn tudta hogy mégis elvetetem azutàn keresett engem, de még azok utàn is magàt nézte.. Azóta eltelt pàr hét és ujra beszélek vele.. Nem tehetek ellene mert nagyon szeretem! :( Ö az első nekem..és tudom hogy szeret! De anyum már nem enged vele.. haragszik rám hogy szóba állok vele.. azt mondta vagy a szerelmem vagy ő :'( és nagyon rosszul érzem magam emiatt.. mert tudom hogy anyumnak is van igaza és csak jót akar, de én is hibàs voltam! és nem akarok nélküle élni! :( Meg mindenki követ el hibàt.. Mit tegyek? hogyan hozzuk helyre? Nem akarom sem a barátom sem az anyám elvesziteni :(

2013. máj. 30. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2013. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"olyanokat beszélt baràtomnak hogy én ezt direkt csinàltam hogy magamhoz láncoljam!"

Merthogy a barátod tudta nélkül abbahagytad a gyógyszerszedést??? Azért erről írhatnál, hogy mennyire volt ez részedről tudatosan megjátszott, hogy teherbe ess??

2013. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
19vagyok! És gyogyszert szedtem mióta együtt vagyunk! Csak én védekeztem végig.. és múlt hónapban elfogyott a gyógyszerem és egy hét múlva lett csak! De ezt a baràtom is tudta! és mi abban az egy hétben nem védekeztünk mert azt hittük hogy ez védeni fog.. nagyon felelöttlenek voltunk! De az anyja eddig is mindenbe bele kötött..nagyon féltette a fiàt!
2013. máj. 30. 13:11
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Magyarán szólva cserben hagyott a féregje és olyanra kényszerített, amit te magad is elítélsz.


Legyen önbecsülésed kislány! Emeld fel a fejed és hallgass anyukádra. Ő ott áll melletted és segít.

2013. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De nem bírom otthagyni.. :( Tulsàgosan is szeretem :(

mindenki hibàzik nem? mindenki kaphat egy uj esélyt :'( és ezzel anyum nem jót tesz nekem, mert igy mégjobban szenvedek! :(

2013. máj. 30. 13:22
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Szereted?

Annak ellenére, hogy arra kényszerített, a babát vetesd el? Mert a családját választotta helyetted?

Anyukádnak igaza van, és megértem, hogy nem szeretné, hogy ezzel az alakkal legyen kapcsolatod.

A családja nem szeret téged, szerinted mennyi jó sül majd ki ebből?

Lehet, hogy szereted, de ez a törés örökre ottmarad a lelkedben, és soha nem lesz olyan jó a kapcsolatotok, mint korábban.... Én a helyedben lezárnám és továbblépnék.

2013. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Ezek után mit szeretsz te még benne?!
2013. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Vetesd el a babát, és minden megoldódik. Annak semmi értelme, hogy ennek a srácnak szülj egy gyereket, akit a szülei befolyásolnak, mert annyira buta, hogy el sem tudja dönteni, hogy egyáltalán akar e Téged a közös gyerekkel együtt?? Gondolom elég ijesztő jövő elé is állítanátok a Babyt, mert le merem fogadni, nem tudnátok miből felnevelni, csak a 2 család együttes segítségével. A mai világban nem árt egy kicsit tájékozottabbnak lenni egyébként, mert sűrűbben hallok (Hál'Istennek) olyat, hogy gyógyszer mellett gumival is védekeznek, mint elfogyott gyógyszer esetén semmivel, mert úgyis véd!! OMG!! Szörnyű felelőtlenek vagytok, nem csodálom hogy ekkora a háború!! Amúgy miért nem költöztök külön a pároddal????
2013. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
8-as te sültbolond, tanulj meg olvasni! Már túl van az abortuszon!
2013. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

"Vetesd el a babát, és minden megoldódik"


Ilyet hogy tud leírni bárki is..?

2013. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!