Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy anya azt...

Normális ha egy anya azt mondja a 17 éves lányának: "menj majd el itthonról pár napra, mert jön ide egy pasi"?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 11:46
1 2
 11/17 Csigafröccs válasza:
58%

Azért azt ismerjük el/fel, hogy egy anyának is joga van a magánélethez, így ahhoz is, hogy zavartalanul együtt lehessen valakivel, ez is az élet része.


Persze nem mindegy, hogy megbeszéli-e ezt veled azzal, hogy tölts pár napot a nagyszüleidnél vagy menj le a VOLT-fesztiválra a barátaiddal, vagy közli, hogy lépj le ahova akarsz, nem érdekli, kihez-hova, mert az valóban nem normális.

2013. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Engem bezzeg nem küldtek, pedig mentem volna, úgy hogy nem látnak többet, az tuti.
2013. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Én "gyerekként" bár furcsállnám, de ha a szüleim elváltak és úgy gondolom, hogy anyu is megérdemel végre egy kis boldogságot, akkor nem neheztelnék rá ezért és elmennék barátnőzni, a páromhoz, vagy ha éppen más nincs akkor a nagyimhoz.
2013. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%

ismertem egy lányt, akinek dettó így viselkedett az apja, aki egyedül nevelte őt egy vacak garzonban.

szabályosan elmondta neki, h ne aludjon otthon szerdán, mert jön a kis nőcskéje. csaj meg bekuncsorogta magát a barátnőihez, felment mindenféle pasikhoz. elég nagy ribizli is lett belőle. ami leginkább a szülő hibája...

2013. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem, nem normalis, narcisszisztikus nevelesre utal..
2013. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem normális. neked is van életed, kötelességeid, feladataid. nem küldhet egyik szülő sem, hogy csak úgy ruccanj el a nagyihoz (akár a szomszédba), mert most randiznék. Különben is, mi az, hogy "egy pasi". Miért nem mutatja be neked, ha már elküld miatta? Ha annyira akar anyuka együtt lenni ezzel az emberrel, menjen, keressen más helyet, de ez így elég gáz. Szerintem.
2013. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez durva nekem is, pedig elég "laza" vagyok és fiatal is. Olyan velünk is volt, hogy barátnőm anyukája mondta, hogy menjünk már el szombat este bulizni. Mi is 17 évesek voltunk ekkor. De ez egy évben jó, ha 3x-4x fordult elő.
2013. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!