Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindennap sirok, állandó...

Mindennap sirok, állandó rosszkedv mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
mindennap sirok tényleg nincs olyan nap hogy ne sirjak . Mindennap csalódnom kell valakibe. egyedül érzem magam és depresszió határán állok vagy már vagyok. nem tudok tanulni se folyton azon agyalok hogy miért én? miért ezt érdemlem az élettől.. már semmihez sincs kedvem. barátaim sincsenek mert mindig cserben hagynak amikor megpróbálom elmondani a gondjaimat egyszerűen nem figyelnek rám :( mit tehetnék? anyám is mindig csalódást okoz itthon ezért nem birok maradni mert rá nézek és a sirás folytogat miatta.. tudom vannak rosszabb helyzetű emberek nállam de ez sem vigasztal :( nagyon elvagyok keseredve 17/L

2013. jún. 1. 21:49
 1/9 anonim válasza:
52%
van skypeod? add meg privátban én szivesen beszélgetnék :) ha úgy jobban éreznéd magad :)
2013. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetek veled, ha gondolod. Voltam hasonló helyzetben úgy két évvel ezelőtt, de már sokkal jobban vagyok. 18/L
2013. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szívesen meghallgatlak, ha kell segítek. Írj nyugodtan privátot.

18/l.

2013. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is pontosan ugyanúgy vagyok vele... de csak el fog múlni:)
2013. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Szia. Szerintem pár nap múlva már nem leszek élő ember, de rajtad még szeretnék segíteni. Szívesen beszélgetnék veled skypon;)
2013. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez durva volt. Neked meg mi bajod?
2013. jún. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, hogy durva volt, de azután arra gondoltam, lehet, hogy egy rizikós műtét előtt áll. Habár az öngyilkossági törekvés valószínűbb.
2013. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha még mindig szükséged van beszélgetésre, segítségre nyugodtan keress meg! Nagyon szeretek segíteni az embereknek:)

Írj privit;)

2013. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Halgass sok Tankcsapdát!! nekem bevált
2013. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!