Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Képes egy férfi úgy szeretni...

Képes egy férfi úgy szeretni más gyerekét, mintha a sajátja volna?

Figyelt kérdés
Férfiak válaszát várom.
2013. jún. 4. 14:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
semmiképp
2013. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
Igen. Engem úgy szeret a nevelőapám, mint a sajátom.
2013. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
nő vagyok. én csak ellenpéládt láttam, a párom nevelőapja és a nagybátyám részéről is. mindketten kínosan ügyeltek a látszatra (rosszallás nélkül mondom), de nem olyan szeretettel szerették őket, mint a sajátjaikat, csak próbáltak igazságosak és tisztességesek lenni a nevelt gyerekkel szemben. ez is több a semminél, persze. amúgy biztos van, de ritka, mint a fehér holló és a sorsdöntő pillanatokban megmutatkozik, h valójában a lelkük mélyén különbséget tesznek.
2013. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet ennyire egyszerűen megválaszolni, férfin is de a gyereken is nagyon sok múlik.
2013. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok, anyu élettársa már 6 éves koromtól velünk lakik, engem mindig a lányaként kezelt viszont bátyámat nem tudta így elfogadni mint engem Nem tudom ennek mi lehet az oka. Na de mindegy, kérdésedre válaszolva: igen.
2013. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Lehet. 4 éves koromban meghalt az édesapám. Anyu 5 év múlva ment újra férjhez. Apu az anyukájával élt, 33 éves volt, nem élt együtt előtte senkivel, és gyereke sem volt.

Mégis úgy szeretett mindhármunkat, mintha édesapánk lett volna. Mi is úgy szerettük őt.

2013. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, csak sajat peldaval tudok szolgalni. Neveloapam 13 eves korom ota nevel, es en vagyok a mindene kb. Sokkal jobban szeret, mint a biologiai apam, es nagyon jo volt a kapcsolatunk mindig is. Most 17 vagyok.
2013. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én erre a környezetemben csak ellenpéldát láttam. :(

Több olyan családdal gyerekeskedtem, akiknél volt egy édes és egy "mostoha" gyerek. A saját gyerekkel az apa MINDIG kivételezett, ez abszolút észrevehető volt, még én is láttam gyerek fejjel. Még sosem találkoztam olyanokkal, akiknél ez másképp lett volna. Ez nagyon szomorú és leginkább azt, hogy ehhez az anyuka jó pofát vágott és semmit nem tett.

2013. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%
Miért két vér szerinti gyerek között nem tesz sok szülő különbséget, dehogy nem. Csak ott ezt nem hánytorgatja fel senki.
2013. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A lányom nevelőapja úgy szereti a lányomat mint a sajátját, az is igaz, hogy sajátja nem lehet! Ki tudja, ha lenne kivételezne-e? Lehet, hogy igen.

Írta vki, hogy sorsdöntő pillanatban dől el, hogy az apa melyiket szereti jobban, lehet, hogyha élet és halál között kellene dönteni, akkor a saját vérét választaná minden férfi.

Nőként én is ezt tenném, élet-halál kérdés esetén a sajátom után kapnék és elengedném azt, akit nem én szültem, nem az én vérem.

2013. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!