Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igaza van az...

Szerintetek igaza van az anyának? Mi lenne a jó a gyereknek?

Figyelt kérdés

A gyerek védekezés mellett fogant, a nő nem akarta, de a férfi a csillagot leígérte az égről és végül a nő megtartotta.


A gyerek most 3 éves, a szülők szakítottak. A nő szerint a gyereket a férfinak kéne nevelnie innentől, hiszen ő akarta.


Mit gondoltok?


2013. jún. 4. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Igaza, azt leszámítva hogy a szememben egy ilyet még embernek sem igazán neveznék nemhogy nőnek.
2013. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset, ha az apa kötődik hozzá jobban, szereti és tudja gondozni is akkor legyen vele. Ha az anya el tudja engedni és nem érez iránta mélyebb érzelmeket, akkor miért ne?
2013. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SzilKa ***** válasza:
100%
A gyereknek az a jó, ha a szülője szereti. Ha az anya 3 év után így le tud mondani a gyerekéről, akkor jobb helye lesz az apja mellett...
2013. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az anyja ilyen szinten nem ragaszkodik szegény gyerekhez, akkor jobb, ha az apjával marad.
2013. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Én márpedig ezerszer többre becsülöm azt a nőt, aki őszintén be meri vallani saját magának is és másoknak is, hogy ő nem érzi magát alkalmasnak a feladathoz, mint azokat, akik a társadalmi nyomás miatt ezt eltitkolják, aztán lelkibeteg gyereket nevelnek szeretetlenül, netán gyakran eljár a kezük...
2013. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek az lenne jó, ha mindketten szeretnék és törődnének vele (attól függetlenül, hogy külön élnek), de ha ez nem lehetséges, akkor legalább az egyik...


Nem tudom, hogy a férfi hogy áll hozzá, de az olyan ember, aki a gyerekét csak úgy odaadná, az egész biztosan nem szereti azt. Szóval lehet, hogy tényleg jobb dolga lenne az apánál.

2013. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, ez kimaradt: apuka egy nővel lépett le, akinek gyerekkel együtt nem kell a pasi. Szóval apuka sem túl lelkes.
2013. jún. 4. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Szegény kisgyerek, nem irigylem :(


Remélem, hogy az anya csak haragjában mondott ilyet, és nem gondolta komolyan. BÁr ez még viccnek is rossz lenne.

2013. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a teherbe esett nőket, akik a férfi tiltakozása ellenére megtartják a babát megszólják, hogy akkor az lenne a tisztességes ha egyedül tartanák el és a férfitől nem kérnének gyerektartást, akkor ezen az alapon mondhatjuk is, hogy ezt a gyereket nevelje és tartsa el az apuci.


Mondjuk más kérdés, hogy én nem tudnám elhagyni azt a gyereket, akit 9 hónapig kihordtam és 3 évig neveltem.


De egy ilyen esetben apuci ne húzza a száját, hogy ,ár van új nő, mégsem kell a gyerek.

Ja, és az új barátnő helyében nagyon nagyon komolyan elgondolkoznék azon, hogy akarnék-e egy ilyen emberrel lenni, aki csak úgy dobja el a megunt kölköt, mint egy felesleges kiskutyát az alomból...

2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Én amondó vagyok, attól hogy nem apuka neveli a gyereket még az Ő gyereke és az új nő már így vagy úgy, de gyerekestől kapja a pasit ha tetszik, ha nem.

Mélységesen sajnálom ezt a gyereket, hogy senkinek nem kell! Én ezt sosem tudtam volna megtenni a saját gyerekemmel, de előre bocsátom, hogy mi jó viszonyban váltunk apukával, szeretném is fenntartani ezt a jó viszonyt, de ha valamivel ki lehetett volna hozni belőlem a sárkányt és azt, hogy a gatyáját is lepereljem róla és lehetetlen gyerektartásokat követeljek, az pont egy ilyen helyzet lett volna... Ha szép, ha nem ez van.

Hál' istennek mi a válás ellenére mindketten imádjuk a lányunkat, megegyeztünk a közös javakról és gyerektartást sem kértem igazából, megbeszéltük ki mit fizet és pont. Ha én lemondok a lányomról, ő két kézzel kapott volna érte, mondhatott volna az új nő amit akar és én mérhetetlenül boldog vagyok, hogy a mi lányunk sosem fog olyan helyzetbe kerülni, mint ez a szerencsétlen kisgyerek, aki az ég világon SEMMIRŐL nem tehet!!!

2013. jún. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!