Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Elengednétek 14 éves...

Szülők! Elengednétek 14 éves lányotokat koncertre?

Figyelt kérdés
A koncert Zamárdiban lenne, egy fesztivál keretében. Elkísérné a 21 éves nővére is, napközben mennek, reggel jönnének haza (Budapestre) az első vonattal.
2013. jún. 5. 09:07
1 2
 1/17 ivilicious ***** válasza:
csak nem a balaton sound?
2013. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Én valószínűleg az enyémet csak 16-17-től engedném messzire koncertre és nem ketten,hanem többedmagával.21 éves lányt nem tartok megfelelő védelemnek,sőt.
2013. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

A nővértől is függ...


Nem biztos, túl messze van..14 évesen ne csatangoljon még kinn a gyerek..


Lemennék kocsival, a kisebbik lányt pedig hazavinném a koncert után, ha ez nem megvalósítható nem engedném...

2013. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

2.ik válaszoló vagyok,hozzáteszem,mikor én 16 voltam a velem egyidős barátnőmmel mentünk este haza,egy nagydarab állat követett minket,majd közölte velünk,hogy még aznap este "önként" lefekszünk vele (még szűzek voltunk ráadásul).

Na barátnőm erre elkezdett hisztizni és elkezdte ez a férfi ütögetni a halántékát,mikor ezt csinálta én egy pillanat alatt felugrottam a melletünk lévő üdülő kerítésén és kiszóltam,hogy rohanok segítségért,erreföl a nagydarab állat elment.


Szóval ezért ez a véleményem...

2013. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 ivilicious ***** válasza:
47%
tuti nem engedném el..
2013. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem ez a a Balatonon volt.
2013. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy engedném.
2013. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
0-%ra pontoztatok,bocs,hogy leírtam,hogy vigyázzatok.
2013. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

én igen. a nővérével simán. 15 voltam, mikor baráti társasággal először lementem SZIN-re. 17 évesen Voltra vittem az akkor 12 éves öcsémet egy napra. ha mindkét gyerek megbízható, miért ne? vigyáznak egymásra.

amúgy tök fura, mert én sosem találkozom gyk-n olyan szülőkkel, aki 17-18 alatt bárhová is elengedné a gyerekét, pedig a környezetemben mondom, örökké ilyen helyekre jártunk, és tömegesen. na mindegy, ez csak egy észrevétel:)

2013. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!