Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Elengednétek 14 éves...

Szülők! Elengednétek 14 éves lányotokat koncertre?

Figyelt kérdés
A koncert Zamárdiban lenne, egy fesztivál keretében. Elkísérné a 21 éves nővére is, napközben mennek, reggel jönnének haza (Budapestre) az első vonattal.
2013. jún. 5. 09:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem engedném el, a mai világban még 16 évesen sem!
2013. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Éjszakára nem hiszem, hogy engedném, hogy maradjon. Este jöjjenek haza a koncert után.
2013. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ivilicious ***** válasza:
de az VOLT meg Szin,nem egy balaton sound. az elég durva.
2013. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A Balaton Soundra biztos nem engedném el. Sőt,ilyen idősen kb semmilyen fesztiválra sem. Rengeteg elszabadult részeg állat,ehhez még túl fiatal. Pedig én sem vagyok idős,sőt,de akkor se engedném.
2013. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem Balaton Soundról van szó, Strandfesztiválról.


Köszi a válaszokat! :) Egyébként én a nővér vagyok, csak kíváncsi voltam mik a válaszok.

2013. jún. 5. 19:50
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok és simán el viszem a húgaimat, a 4 napos fishing on Orfűre :)
2013. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én ezt gyerekként mondom mert 14 vagyok..:

Engem a szüleim 100% hogy nem engednének el egy ilyen koncertre,ilyen messze,viszont ha lenne egy 21 éves nővérem aki FELELŐSSÉGTELJES és VIGYÁZNA rám akkor talán beleegyeznének!!

2013. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!