Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek nem hagynak élni?

Mit tegyek nem hagynak élni?

Figyelt kérdés
Nehéz gyerekkorom volt. Apum mindig alkoholista volt és kiskoromban sokat veszekedett velem. Először 7 évesen vert meg úgy hogy kék zöld volt a derekam mert 5 percet késtem. Már 5 éve lassan hogy nem iszik mert cukorbeteg lett meg le is vágták tavaly a lábát. Anyum meg 8 éves koromtól takarításra parancsolt. 8 évesen vasaltam, mosogattam, takarítottam. Ha nem akkor megvert. A mai nap már 18 éves vagyok, de muszáj mosnom, vasalni, az egész házban én takarítok. Ha valamit nem csinálok akkor veszekedik hogy nem kapok enni meg olyenek. Szoktam mondani neki hogy akkor elköltözök és azt mondja rá hogy visszahozat a rendőrökkel, de az a baj hogy nagyon senkihez nem tudok menni. Nővérem 12 éves koromban költözött el tőlünk,de az ő életét is megkeseríti a mai napig is. Deviza hiteles a háza 80ezer forintot fizet, de anyum felvetetett vele hiteleket amit tesóm fizet. Nálunk sokszor kikapcsolják az áramot mert nem fizeti és rokonoktól kér kölcsön amit nem ad vissza. Kis faluban lakunk és azt híreszteli hogy én nem csinálok itthon semmit, dolgozni sem akarok elmenni,ha dolgozok akkor meg nem adok neki semennyit,minden nyáron szoktam dolgozni és minden pénzt oda kell neki adnom. Nemrégiben kapott 200.000Ft-ot amit 2 nap alatt elköltött és semmi látszatja nem volt. 2 napig volt belőle kaja, de a 3. nap már semmi. Ez csak a fele az egésznek ami történni szokot. Segítsetek!! Mit tegyek???
2013. jún. 5. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állj a saját lábadra, és költözz el otthonról. Mást nem tudsz tenni. Mi az, ami még otthon tart?
2013. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözz be a koleszba vagy bárhova csak lépj le
2013. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

kérd meg nővéred, hogy hagyja h költözz oda és be szállsz anyagilag a háztartásba a nyári munkából. ha meg tanulsz még évközben is lehet diákmunkákból havi 30-40-e forintot keresni.

egyik lányismerősöm hasonló helyzetben volt 10 éve, ő úgy szabadult meg, hogy megismert egy srácot és hozzáköltözött.

2013. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyum még zugivó is. Sokszor találtam már meg az üveget a mosógépbe, szennyes között meg sok más helyen. Nemrégiben temetésen volt és alig tudtuk hazavinni. Kocsival volt és olyan 10 km-ert hazáig biciklivel kellett megtenni. Elesett meg ilyenek. Van mikor a munka helyén is iszik, mert úgy van vele hogy jövőre már úgyis jön nyugdíjba. Ami a postán jön levél el kell dugni mert ha apum észreveszi akkor összevesznek hogy miért nincs kifizetve meg ilyenek. 2 éve elromlott a mosógép és azóta kézzel kellett szinte minden nap mosnom. Olyan 1 hete megint van mosógépünk. A 2 év alatt is csak 2x ha mosott, de azért mert muszáj volt. Kertes házban lakunk és mindig nekem kell kiszedni a gazt a virágoskertekből meg mindenhonnan. A füvet én nyírom. Szinte nem csinál senki semmit itthon csak én.
2013. jún. 5. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:

18 éves vagy,azaz nagykorú!

Ha elköltözöl sem tud vissza vitetni a rendőrökkel!

2013. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Évi59 ***** válasza:
Húzz el onnan minél előbb! 18 évesen már semnki nem kötelezhet arra, hogy ilyen körülmények között élj! Szurkolok!
2013. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Menj el otthonról és dobj nekem egy privit, majd en melletted leszek neten keresztul.
2013. jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!