Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőm nővérével ez történik? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A legjobb barátnőmnek a szülei elváltak és nevelőapuja lett. Az anyuja nem olyan szép, de a tesója viszont gyönyörű. (NEM CIGÁNYOK !!) De viszont a nevelőapjuk szerintem a nővérére bukik. Pl.Többször is "véletlen" benyitott hozzá a fürdőbe, a fürdőruhás képeit nézegette amik kinn vannak Facen. De most ennél nagyobb baj történt. A nevelőapjuk lefektette a tesóját.:SS Azt tudni kell, hogy a lány még szűz volt ezelőtt. Volt sok barátja már, de nem feküdt le velük. 17 éves a lány. A barátnőm 13 és nagyon fél, hogy 1-2 év múlva vele is ez fog történni. Viszont az anyujuknak félnek elmondani. Én próbálok neki segíteni, de nem bírom rávenni, hogy elmondják. 3 hét múlva mennek az édesapjukhoz akinek a barátnőm el akarja mondani a tesója viszont nem, de a barátnőm el fogja mondani. KÉRLEK SEGÍTSETEK ! Szerintetek mibe tudnék segíteni nekik ? Köszönöm előre is.:))
2013. jún. 7. 13:38
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
A 17éves làny magàtol fekudt le vele vagy erőszak történt?
2013. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Erőszak történt sajnos. Ez a baj ://
2013. jún. 7. 13:42
 3/45 anonim ***** válasza:
10%
Lefeküdt vele, és megbánta ezen már nem lehet segíteni.
2013. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit gondolkodni, amit a hapsi csinált, az bűncselekmény.Muszáj lesz szólni valakinek, mert a végén még a barátnőd is kerülhet hasonló helyzetbe. Szóljatok valakinek, osztályfőnőknek, védőnőnek, anyukának, apukának, kedves ismerősnek, teljesen mindegy, de el kell mondanotok egy felnőttnek, ő tudni fogja, hogy mit kell tenni.
2013. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%

apukájának szóljanak minél hamrabb és együtt menjenek el a rendőrségre feljelentést tenni.


amúgy csak óvatosan, ha a lány is akarta, akkor nem jogos!

2013. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
De Ő valójában nem akart vele lefeküdni, lökte le magáról a pasit. A barátnőmet is terrorba tartja. De már régóta figyelgeti a lányt szerintem. A barátnőm soha nem hallgatott rám, de miután megtörtént belegondolt mindenbe amit idáig mondtam neki. Azóta minden este általában benn sírnak a szobájukba ketten. Én nagyon féltem szegényeket. :( Mind a kettőjüknek segíteni szeretnék ezért kérek sok választ. :)
2013. jún. 7. 13:50
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó, miket lehet itt néha olvasni...

A "nevelőapa" bűncselekményt követett el, börtönben a helye, már azonnal el kellett volna mondani az anyának. Mondjátok el mielőbb, különben még nagyobb baj lesz, tovább erőszakoskodna a lánnyal.

2013. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

és az igazi apukával milyen viszonyban vannak?


ha valaki az én lányommal csinálná ezt, nem élné meg, míg börtönre ítélik...

2013. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Arra gondoltunk, hogy édesanyámnak és édesapámnak ezt elmondjuk a mai nap folyamán.. :) Az apukájuknak is 3 hét múlva amikor mennek ki hozzá, mert Csepelen lakik. Édesapámnak ismerőse ez a pasi, én személy szerint ki vagyok tőle, mert undorító. A lány nem akarta. A barátnőm is csak most mondta el pidig 4-5 hete történt. Nagyon félnek tőle. Köszönöm a válaszokat, de még jöhetnek. :))
2013. jún. 7. 14:00
 10/45 A kérdező kommentje:
Nagyon jó viszonyba vannak az édesapjukkal, bár én egyszer találkoztam vele, nagyon kedves-aranyos volt velem is. :) Ezért gondoltunk arra, hogy neki szólunk, csak a nővére nem szeretné. :/ Hogy tudnánk rávenni egyáltalán ? :)
2013. jún. 7. 14:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!