Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fontos! Van itt olyan lány-fiú...

Fontos! Van itt olyan lány-fiú akinek a szülei elváltak, de az anyja újra ismerkedni kezdett?

Figyelt kérdés
Nálam ez a helyzet ,és nem tudom,hogy kezelni a dolgot.:(

2013. jún. 15. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem várhatod el tőle, hogy a hátralévő életét magányos remetekênt élje le. Inkabb szoríts neki, hogy találjon vkit, akivel újra boldog lehet!
2013. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Onzo vagy. Nem erdemeli meg anyukad, hogy uj tarsra leljen?
2013. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de,persze,hogy megérdemli,de nekem ő szinte a barátnőm már,és félek,hogy elveszítem.
2013. jún. 15. 21:06
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Pedig te sem leszel mindig mellette, lesz párod, akivel együtt élsz majd... vagy anyukával kettesben akarod tölteni a hátralévő életedet?
2013. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Az én szüleim ugyan nem váltak el, és nem is kerültem hasonló szituációba, de miután édesapám meghalt, én elgondolkoztam azon, hogy mit tennék ilyen helyzetben. Az egyszer biztos, hogy furcsa lenne, és alighanem a jelölttel szemben is idegenkednék, de abszolút érthető, nem követelheted meg édesanyádtól, hogy élete végéig egyedül maradjon. Próbálj megbékélni a gondolattal, és támogatni őt, biztos neki is komoly dilemmát okoz, hogy vajon te mit fogsz szólni az aktuális jelölthöz.
2013. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Félsz hogy elveszíted... majd találsz magadnak mást, aki fontosabb lesz. Vagy élj egyedül. Az se fáj, nem rossz. Bár a te fajtádnak...
2013. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

persze,nem szeretnék vele megöregedni,és tudom,értem amit írtok,csak nehezen tudom ezt elnyomni magamban..

köszönöm szépen:)

2013. jún. 15. 21:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem várhatod el hogy anyukád magányban öregedjen meg. Neki is kell valaki, aki mellett végre jól érzi magát a válás után. Fogadd el azt is, hogy egyszer rátalál újra a nagy Ő-re, és akkor már 2en osztoztok anyukádon! Ő mindig a Te anyukád marad, és Ő mindig ott lesz Neked, attól függetlenül hogy lesz élettársa!
2013. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyudat sosem fogod elveszteni,még akkor sem,ha majd meghal,mert akkor is ott lesz a szívedben.:)
2013. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. jún. 15. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!