Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam nagyon igenytelen...

Anyukam nagyon igenytelen lett. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Eddig takaritasmanias volt, napi 3x porszivozott, pedig semmi kosz nem volt. Hozzateszem, hogy en szeretek takaritani, szivesen megcsinaltam volna barmit, de az sosem volt jo neki, ezert nem csinaltam.

Kb 2 honapja alig takarit, ha en nem csinalnam, allna a kosz. A fott etelben hajszalak es kutyaszor van, szamomra ez a legdurvabb ebben az egeszben!

Nem zavarja semmi sem, szakadt ruhaban jar el boltba, zsiros a haja...

Szerintem valami pasival chatelget, mert szinte mindig a gep elott ul es azota ilyen.. Na de ha pasi van a dologban, akkor pont, hogy igenyesebb lenne, nem?


2013. jún. 16. 07:30
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy nekem kene elcipelni ot orvoshoz. Magatol meg ugysem menne. Folyton sajnaltatja magat, de semmivel sem megy orvoshoz. Faj a foga, faj a hata, ez meg az... Aztan bekao mareknyi fajdalomcsillapitot es fel perc mulva elmulik a fajdalom -.-

Teljesen belehulyult mar ebbe a viselkedesebe szerintem

2013. jún. 16. 08:23
 12/54 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy pedáns, majdnem tisztaságmániás ember egyik napról a másikra ellenkezö végletre vált, az NEM az internet hatása, hanem a személyiség megváltozása, aminek KÖVETKEZMÉNYE a sok netezés, rendetlenség, igénytelenség, koszosság.


Akár tetszik neked, akár sem, emögött valamilyen fizikai vagy pszichikai elváltozás van, amit minél ELÖBB kezeltetni kell.

2013. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Kulonben o sem cipelgetett engem orvoshoz, amikor bajom volt es ez egy regi seb. Nem fogom orvoshoz cipelni meg konyorogni neki hogy menjen.
2013. jún. 16. 08:24
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki indokolatlanul, teljesen másként viselkedik, mint mániás takarítóból koszos rendetlen ember lesz, annak agyi problémája van. Ha eü-ben tanulsz, kérdezz meg egy pszichológust, vagy pszichiátert. Ha valaki nagyon tiszta, nem lesz öreg korára sem koszos rendetlen. Ha nem viszed orvoshoz, vagy nem jársz utána, a te lelkeden szárad, hogy lehetett volna segíteni az anyukádon, de nem tetted, mert ostoba önfejű vagy
2013. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozik? Hany eves? Nem lehet depresszio? Kozerzete milyen? Megmondom miert. Nekem volt egy szakasz az eletemben, mikor ugyanilyen voltam. Eletem legrosszabb periodusa volt.
2013. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Soha nem dolgozott meg. 45 eves. Nem tudom, milyen a kozerzete, mert hozzaszolok es mar hisztizik. Mostmar csak elmegyek mellette hozza sem szolok, mert csak baj van belole
2013. jún. 16. 08:28
 17/54 anonim ***** válasza:
86%

Nézd kérdező, a válaszokat amiekt adsz a segíteni próbáló emberek kérdéseire, az egyszerűn hihetetlen, nem si akarsz anyádon segíteni ,csak kiírni hogy JAJJJ de szar életem van.. b*szki, egy csomóan mondják h tudsz csinálni valalmit, te meg leszólod őket, meg ilyesmi.. hát ne haragudj már, csak te tudsz zen változtatni, de ha te baxol a dologra, akkor mit vársz tőlünk?


Most mondanám, hogy kérdezz meg egy doki, ne mis kell hogy őt elvigyed, csak mondd el neki a tüneteket.. vagy krédezd meg a tanárodat, ha segíteni akarsz anyádon...

Vagy ha nagyon eleged van, akkor költözz el, bár nem tudom hány éves vagy..

De úgyse fogadod meg a tanácsokat, akkor minek kérdezted?!

2013. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem értem, miért írtad ki a kérdést. Itt kaptál egy csomó jó választ, ötleteket, hogyan segíts anyukádnak, te meg mindet elutasítod.

Ha nem érdekel édesanyád sorsa, mit szeretnél tudni? Hogy pontosan mi az édesanyád baja, azt nem tudjuk megmondani, itt csak tippelni tudunk.

2013. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
Nem fogom orvoshoz vinni, mas tanacsokat szivesen meghallgatok.
2013. jún. 16. 08:39
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező egyszerűen nincs más tanács. Itt senki nem fogja tudni megmondani, hogy mi a baja. Nem értem ,miért fájna neked pár órát arra szánni, hogy elkíséred anyukádat orvoshoz. Vagy talán azt akarod, hogy még jobban megbetegedjen vagy, hogy bele haljon? Szereted? Ha orvosnál kiderülne, hogy tényleg nincs baja (amit mondjuk erősen kétlek), akkor sem volt felesleges kör elmenni.
2013. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!