Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam nagyon igenytelen...

Anyukam nagyon igenytelen lett. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Eddig takaritasmanias volt, napi 3x porszivozott, pedig semmi kosz nem volt. Hozzateszem, hogy en szeretek takaritani, szivesen megcsinaltam volna barmit, de az sosem volt jo neki, ezert nem csinaltam.

Kb 2 honapja alig takarit, ha en nem csinalnam, allna a kosz. A fott etelben hajszalak es kutyaszor van, szamomra ez a legdurvabb ebben az egeszben!

Nem zavarja semmi sem, szakadt ruhaban jar el boltba, zsiros a haja...

Szerintem valami pasival chatelget, mert szinte mindig a gep elott ul es azota ilyen.. Na de ha pasi van a dologban, akkor pont, hogy igenyesebb lenne, nem?


2013. jún. 16. 07:30
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy több mint valószínű, hogy anyukád mániás depresszióban szenved. Ettől lehet takarítási mánia és átcsap nem takarítósba. Mindenféle képen orvoshoz kellene küldeni, mert romlott az állapota Apukádról még egy szót nem írtál, pedig ha anyukád soha nem dolgozott, valamiből biztosan éltek! Miért nem beszélsz vele?


http://www.youtube.com/watch?v=6x5npGt9ZB8

2013. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

Épp ezért írtam, hogy csak idióta fájdalomcsillapítókat adott nekem..

Onnan tudom, hogy tüdőgyulladásom volt, mert a mamám egy idő után mindig bevitt a sürgősségire. De ő már csak akkor vette észre, hogy baj van, amikor már nagyon sz@rul voltam.

Pár ilyen után feljelentették anyámat, a gyámügynek beadta, hogy ő nagyon jó anya, csak az antibiotikumok nem használtak, amit ő adott nekem...

2013. jún. 16. 14:20
 43/54 A kérdező kommentje:
A tüdőm amúgy rossz állapotban van, röntgenen egy csomó sebhelyféle látszott. Mély levegőt képtelen vagyok venni, futni pl nem tudok.
2013. jún. 16. 14:21
 44/54 anonim ***** válasza:
És annak a nagymamádnak már nem tudsz szólni most esetleg? Azzal h most állsz anyukádon bosszút semmivel nem lesz jobb a helyzet. Valaki felnőtt segítségét nem tudod kérni? Amit anyukád most csinál az nagyon nem jó, orvosra lenne szüksége, de ő magától nem fog elmenni egyhez sem.
2013. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

Sajnos mar meghalt o is.

Felnott hat max a tanaraim, de nem vagyok olyan fajta, aki barkinek elmondja a problemait.. Leginkabb senkinek sem.mondom el. Probaltam valtoztatni, de egyszeruen nem tudtam elmondani

2013. jún. 16. 22:37
 46/54 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy beteg, ezt a korábbi viselkedése is mutatja. Sajnálnod kéne ezért, és segíteni rajta, nem büntetni.

Te konkrétan most bosszút akarsz állni az anyádon. Az édesanyádon.

A bosszú csak bosszút szül, a harag haragot, az ellenségeskedés ellenségeskedést.

Ha te vagy az okosabb, és nyitsz felé, gondoskodsz róla, megenyhül ő is, és ha meggyógyul lelkileg, akkor jobb lesz irányodban is. Neked kell kezdeni, mert te vagy az erősebb, úgy látszik, ő nem képes rá.

Ezért mondják:

"Mindig akkor van a legnagyobb szükségem a szeretetre, amikor nem érdemlem meg."

2013. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, fiú/lány?
2013. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

a lelkednek jót tesz, hogy most bosszút állhatsz anyukádon? jobba érzed magad tőle?

ha ezekre a válasz nem, akkor mégis mi értelme a bosszúnak?

24L

2013. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
sajnos a kérdező nagyon buta és hiányzik belőle minden segítő szándék. Csak a saját sebeit nyalogatja.Nem a megoldást keresi, hanem azt akarta elérni, hogy sajnálják. :-( És még ő lesz egészségügyi dolgozó? Kérdezőnek is van valami agyi problémája.
2013. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Biztos segitenel egy olyan embernek, akit teljes szivedbol utalsz, mert tonkretette a gyerekkorod es arrol semmi fogalmad sincs hogy mi az a szeretet.
2013. jún. 18. 12:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!