Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam nagyon igenytelen...

Anyukam nagyon igenytelen lett. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Eddig takaritasmanias volt, napi 3x porszivozott, pedig semmi kosz nem volt. Hozzateszem, hogy en szeretek takaritani, szivesen megcsinaltam volna barmit, de az sosem volt jo neki, ezert nem csinaltam.

Kb 2 honapja alig takarit, ha en nem csinalnam, allna a kosz. A fott etelben hajszalak es kutyaszor van, szamomra ez a legdurvabb ebben az egeszben!

Nem zavarja semmi sem, szakadt ruhaban jar el boltba, zsiros a haja...

Szerintem valami pasival chatelget, mert szinte mindig a gep elott ul es azota ilyen.. Na de ha pasi van a dologban, akkor pont, hogy igenyesebb lenne, nem?


2013. jún. 16. 07:30
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Örülnél neki,h van anyukád. Téged se kellett volna a világra sz..
2013. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha otthon is ilyen kedves vagy,nekem se lenne sok életkedvem melletted:-P
2013. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire lesz*rod anyádat akkor miért tetted fel ezt a kérdést? Azt bezzeg elvárnád, hogy főzzön rád
2013. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%

Valahol megértem a kérdezőt. Én szeretetmentes légkörben nőttem fel, a mai napig cipelem a sebeket.

Lehet a net miatt: függőség.

De valami más is lehet a háttérben. A netfüggőségre rá lehet fogni a napi feladatok elhanyagolását, de az olyan dolgokat, mint a vécé ki nem tisztítását MR. Brown után szerintem már nem. Ez a legtöbb embernél szinte már reflex. Főleg ha régebben mániákusan takarított.

Megértem hogy problémáitok vannak.

De talán már a saját kényelmed érdekében konzultálj egy orvossal. Talán tud tanácsot adni.

2013. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
94%

Na jó, igazából én csak a második oldal végéig olvastam el a válaszokat, mert gondolom sok újat nem írtak utána azok akik neked segíteni akarnak.


De egyébként tényleg nem értem, hogy most mit vársz? Minek írtad ki a kérdést? Elmondta neked mindenki, hogy anyukád beteg lett, a pontos diagnózist pedig orvos tudja felállítani. El kell vinni orvoshoz, vagy beszélni egy dokival. Ez a tanács, vagy megfogadod vagy nem. Mondjuk, ha mindenki ezt mondja, akkor talán lehet benne valami, ha meg nem fogadod meg akkor nem értem, hogy minek kell tovább ragozni az egészet.

A te édesanyádról van szó, nekem emiatt nem lesznek álmatlan éjszakáim. Lehet lepontozni.

2013. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Most valami olyan valaszt varsz, hogy verd meg vagy jelentsd fel? Akinek a szemelyisege ennyire gyokeresen megvaltozik, ott valami tenyleg nem stimmel az agyban.

De ha tovabb akarod altatni magad, vagy ezek utan szandekosan nem kivansz segiteni rajta, az mar a te szemelyisegedrol atul el valamit.

2013. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
94%
Szia, én megértem az érzéseid, a haragodat anyukáddal szemben. De gondold végig h valamiért mégis írtál egy kérdést h h tudnál változtatni rajta. A jelek szerint megfordult kicsit a helyzet, mintha ő lenne a te gyereked és most neked kellene fogni az ő kezét. Az h nem igazán vitt téged az elmondásod szerint dokihoz, csak azt mutatja, hogy eddig sem volt teljesen százas talán, a tisztaságmánia is egy mánia, de a jelek szerint most még rosszabb állapotban van anyukád. Ha orvostól orvosi nem is kell őt cipelned, egy próbát kellene tenned legalább egy orvoslátogatásra, mert tényleg gondozott téged babakorod óta, különben nem lennél itt. Ennyit meg kellene tenned, vagy legalább beszélned vele. Vagy valaki értelmes rokonnak szólni, hogy segítsen, mert valami nem okés.
2013. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem,hogy most így akarsz "bosszút állni" édesanyádon,amiért annó nem törődött veled.Megértelek,de tényleg....De gondolj bele:ha most nem foglalkozol vele,később csak rosszabb lehet az állapota-mint ahogy azt írták előttem.Barátnőm nagymamája is hasonlóan "érdekes" volt,aztán egyre durvultak a tünetek.Csak pár példa:addig lebzselt tűzhelynél,amíg meg nem gyulladt a haja.Néha hajnalok hajnalán felébredt és össze-vissza ordibált,majd hirtelen elájult.Elmosogatott (ő is csak leöblítette vízzel...) majd berakta a zsíros tányérokat a ruhásszekrénybe.

Ha most nem sikerül megállapítani mi baja van anyukádnak,romolhat az állapota,aztán a fent leírtakhoz hasonló dolgokat kell elviselned (+ még amiket írtál!).

2013. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

"3-4 havonta tudogyulladasom volt, nem vitt orvoshoz. Csak adta marekszamra a fajdalomcsillapitokat."


Ha valakinek ilyen gyakra nva tüdögyulladása, az megfelelö kezelés nélkül rövid idön belül belehal.


SÖT, ha valakinek KOMOLY tüdögyulladása van, az antibiotikum nélkül nem éli túl.


A tüdögyulladásra FÁJDALOMCSILLAPÍTÓ nem ér semmit.



SZóval ez az állításod garantáltan nem igaz, mert akkor már régen el lennél temetve.

2013. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
84%
Egészségügyi dolgozó leszel és ennyit nem tudsz, hogy nem létezik, hogy fájdalom csillapítóval kezelt tüdő gyulladásodat? Ennyire buta vagy?
2013. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!