Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, miért jó az egy apának, ha rendkívül, beteges módon rendmániás, ezzel a környékén levő embereket teljesen kikészíti?

Figyelt kérdés

Apám egy agyrém. Komolyan, olyan szinten egy beteges, idióta, rendmániás ember, hogy az már valami nevetséges. A múltkori nap azon kapta fel a vizet, hogy egy állítólag díszpohárból ittam, gyakorlatilag csak egy sima, kék pohár volt, a vendégeket nem azzal kínáljuk meg. Erre fogta, és össze akarta törni a poharat. Meg egyszer elől hagytam egy könyvet az ágyamon, behozta a szemeteskukát, és beleöntötte a szobámba, hogy éljek disznóólat.

Nevetséges, olyan szintű gyűlöletet érzek az apám iránt, hogy azt nem tudom szavakba ölteni. Beteges viselkedésével se magát nem teszi boldoggá, se anyut, se a kisöcsém, akivel szintén üvöltözik. Egy lakás nézzen ki úgy, mintha emberek laknának benne, ne úgy, mintha díszszemlére készült volna. Ne gondoljatok arra, hogy kupi lenne, szó sincs róla, én egy pólót nem merek előlhagyni. A fogason is zavarja a pulcsi, mert mit szólnak a vendégek ha meglátják. Vagy az íróasztalon a ceruzák miért vannak. Kikészít mindenkit, anyuval tegnap csúnyán összevesztek, de sajnos ő a bevételi forrás, így rá vagyunk utalva. Engem az egyetlen ami motivál, hogy azért tanuljak, hogy ha lesz melóm, mihamarabb elköltözhetek. De már 12 éves korom óta gyűlölöm, és ez 7 év alatt nem változott.


2013. jún. 16. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Ezt anyuddal kellene megvitatnod,hogy beszéljen apáddal.Ez igen rendmánia.Ismertem én is ilyen illetöt. :)

Napjában 3x söpört fel a járdájukat,hogy ne legyen koszos.

Reggelente még a ruháját is kirázta a levegön.

2013. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
aki a pénzt keresi az diktál ha nem tetszik el lehet húzni
2013. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt te csak hiszed kedves 2. válaszadó. Ugyanis nem így működik egy család. Vagy ha szerinted igen, akkor neked is el lehetne húzni, mondjuk a büdös fenébe. Te nem tudod, milyen az, mikor a semmiből egyszercsak beront vörös fejjel egy idegbeteg apa, mert épp nem vettél észre egy darab ropit a földön.
2013. jún. 16. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez a mánia szerintem már betegség.
2013. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Amado atya ***** válasza:
91%
Pár hétig hagyjatok mindent elöl, de testületileg, aztán hagyjátok, hadd üvöltözzön kedvére. Még akár a ház elé is ki lehet őt zárni, mintegy "véletlenül", miközben kiabál.
2013. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es csak nem te vagy ez az apa?
2013. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!