Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden arról van szó, hogy az apámmal élek egy háztartásban. Mindketten dolgozunk, bár én még egyetemre is járok. Már többször el akartam költözni itthonról, de ő ezen teljesen kiakadt. Tulajdonképpen nem ragaszkodom a költözéshez, én itt is jól tudnám érezni magamat, ha beleszólhatnék a ház körüli dolgokba. Egyszerűen semmit sem enged meg. Például zavar, hogy a kerítést összekarmolta a kutya és le szerettem volna festeni. Ez még tavaly volt. Akkor közölte, hogy ő majd megcsinálja, na azóta is csinálja. A kertet nem rendezhetem el úgy ahogy én szeretném, maximum gazolni enged. A fürdőszobában se cseréltethettem ki a kádat, amit már igencsak megkoptatott az idő, mondván, hogy neki az úgy jó. Ezeket én mind saját pénzből finanszíroznám. Nem értem, hogy miért akar itt tartani, amikor itt képtelen vagyok otthon érezni magam. Már többször leültem vele ezt megbeszélni, de mindig csak veszekedés lett a vége, mert nem érti, hogy mi a bajom...

21/L



2013. jún. 18. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Megint beszélj vele, és ha újból veszekedés lesz, hát mondd meg, hogy EZ a te bajod. És sorold fel, amiket itt mondtál. Meg hogy már nagykorú vagy, és nem érzed itthon magad, szeretnél saját otthont :) Sok sikert.
2013. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!