Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Elmondjam édesapám...

Mit tegyek? Elmondjam édesapámnak hogy mi van? Édesapam mit tudna csinalni?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak lassan 8 éve.Kezdem élni a tini korszakomat s ezt édesanyám ugy éli meg mintha nem is tudom mi történt volna! Minden kis dologért kiakad s megvert a múltkor is ugy hogy még rugdosott is! Nem tudom mit tegyek!Nem akarom édesanyamat megbantani de el szeretnek költözni!
2013. jún. 20. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát,attól is függ hogy csak a semmiért rugdosott meg,vagy valami rosszat csináltál.

De,amúgy kérdezd meg apukádat,mert alapjáraton az se a legértelmesebb ha megrugdosnak.

2013. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit tettél, amiért megvert? Mi történt?
2013. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, bármit is tettél, tök mindegy, egyáltalán nem normális egy gyereket verni meg rugdosni. És igen, szólj apukádnak mihamarabb, hátha észhez tudja téríteni anyukádat...

Megkérdezheted apukádtól azt is, hogy tudnál-e vele élni, ha vállalja, és te betöltötted a 14-et, akkor praktikusan te döntesz.

2013. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el, egyáltalán nem normális egy gyereket megrugdosni. Lehet, hogy apukádnál jobb helyed lenne.
2013. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Állítolag azt mondtam a telefonba hogy ő hülye. Ami egyáltalán nem igaz. De szerintem ha ha azt mondanám sem érdemelném meg a rugdosást,hiszen ez ebben a korban természetes,és komolyan sem gondolnám.
2013. jún. 20. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezért rugdosott meg???????????

Ez túlzás.Ezért nagy hülyeség megrugdosni valakit.

Mással is előfordult már,és tényleg,nem gondolod komolyan.

2013. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!