Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan mit tudnék tenni?

Komolyan mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Anyukámról lenne szó. Minden nap veszekedik valamiért, mindegy miért de üvölt. Ha elmondom az érveim, ami helytálló, nem az hogy belátja, hogy nekem van igazam, hanem "jóó téma lezárva.." Ha mondom neki, hogy nemnormális dolog amit csinálsz, akkor nem szól hozzám, "aztmondtad hülye vagyok nem???" Mondom neki, hogy nem nem azt mondtam, akkor megint egyből: Jóóóóó téma lezárva.. Megkérdezem olyankor, hogy szerinted normális dolog?? Hagyjál békén!! De szerinted az??? Válaszoltam: Hagyjál békén. Már nagyon sokszor megfogadta hogy nem fog kiabálni, de csak csinálja. Egyszer akkor, mikor szivritmus zavarom lett, most megyek kivizsgálásra, egyszer meg tegnap!! mikor 4-5 ös érettségim lett. TEGNAP! .. Ma megint kiabált. De nem a kiabálás mérgel fel, hanem ha nekem van igazam, akkor oké hagyjálbékén, menjél be a szobádba, stb. Nem bírom....
2013. jún. 20. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyjából semmit nem tudsz tenni. Én sem értem mi van manapság a legtöbb( nem mindegyik) anyával. Én is az vagyok, persze nálam is szokott borulni a bili, de max. havonta egyszer, akkor sokat mondtam. 20 éves gyermekemet EMBERKÉNT kezelem, nem állat módjára. És mindennap minimum egy ölelés a szidás helyett.Nincs is vele semmi probléma.

Ha magamból indulok ki, akkor nekem az lenne a legrosszabb, ha nem szólna hozzám valami miatt a fiam.Próbáld ki Te is ezt.Nem kell a kontakt akkor, ha nem tud normálisan beszélni.Szerintem egy idő után el fog gondolkodni.Sok sikert!

2013. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!