Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az előző kapcsolatomból van...

Az előző kapcsolatomból van egy két éves kisfiam. Sajnos az apja nem kíváncsi rá. A jelenlegi páromat nagyon szereti, mindig apának akarja hívni. Megengedjem neki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Kérdező, szerintem azzal teszed a legjobbat, ha semmilyen irányban nem akarsz beleszólni abba, hogy a gyereked meg a párod hogyan szólítják egymást, ez ugyanis az ő kapcsolatuk, az ő dolguk, ebben nem neked kell döntened. Majd ők szépen eldöntik:)
2013. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Engem is sokszor anyának szólított a párom kisfia. Egészen addig mig az anyja meg nem tudta.

Akkor azt mondta, hogy NE engedjük neki, mert az oviban kicsúfolják emiatt. (én nem értettem az egészet, de nekem mindegy hogy a keresztnevemen szólít vagy anyának)

2013. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod sem tiltakozik ellene (nem hinném, hogy tiltakozik) akkor nyugodtan! :)
2013. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem attól függ az apakép, hogy hogyan szólítja. Én négy éves voltam mikor anyukám megismerkedett a mostohaapámmal (édesapám meghalt fél éves koromban) soha nem szólítottam apának, mégis ő az apa kép, AZ APA a szememben. Ő is a lányának tekint. Nem ezen múlik.

Bennem nem merült fel ez az igény.

Mennyi ideje vagytok együtt?

2013. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
98%

"Én nem engedném. Azért tegyünk különbséget a két lábon járó vibrátorok meg a gyerek apja között. Az egyikből lesz még jó néhány a másikból meg csak egy van."


Te nem tudsz olvasni baz*meg? Az apja nem kiváncsi szegény gyerekre ergó az ilyen meg nem apa hanem csak egy 2 lábon járó f*sz, te meg féltékeny idióta vagy.

2013. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem attól apa valaki, hogy gyereket csinált és attól még lehet valaki apa, sőt jó apa, hogy nem a vérszerinti gyermekét neveli. Az 5-ös és 7-es válaszolóknak is valószínüleg a postás volt az apja aztán mégis azt a bunkót szólítják apának aki ezt a stílust tanította nekik.
2013. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!