Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kisfiam most egy hónapos,...

A kisfiam most egy hónapos, de már most azon agyalok, hogy ha nagyobb lesz elmondjam e neki, hogy az apukája évekkel ezelőtt börtönben ült. Nem szeretném, ha emiatt lenézné majd az apját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 12:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ne mond el neki. Vagy szegyellni fogja, vagy felnez ra, es o maga is ilyen sorsra jut.
2013. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%

Itt azzal van a baj hogy amikor kezd felnőni majd, az iskolában és óvodában rá dumálják a gyereknek a börtön rossz megítélését, ezáltal persze hogy utálni fogja

Egy fiatalkorú gyereket igen nehéz meggyőzni az általa hallottak ellentétéről

Érdemes hallgatni erről szerintem, nem attól jó vagy rossz ember valaki hogy elkövetett valamit és felelt is érte

2013. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Ti mondjátok el majd neki, minthogy mástól tudja meg. Egy hónapos a kisgyermek, ez azért még odébb lesz, hogy leülj vele, és fel is fogja mit közölsz vele. Egyébként az sem mindegy miért ült börtönben az apa. Nekem is van olyan ismerősöm, sőt mondhatni barátom, aki börtönben ült, de ott teljesen megváltozott, jó ember lett. 10 éve ismerem, kevés normálisabb fickót ismerek, mint őt.
2013. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 gömbicica ***** válasza:
35%

szia :-)

-ÉLJ A MÁBAN.

-A mult már elmult,(a börtönt, az elkövetett dolgot, amiért kapta apuka már nem tudom meg nem történtté tenni)

-a jövő meg majd adja magát.

ha csak gyötröd magad, tönkreteszed saját életedet. nem éri meg.

gondolom apukával együtt éltek nem?

ne azt mondd neki majd, hogy "börtöntöltelék", (kicsit sarkos vagyok bocsánat, nem tudtam most jobb szót ide :-( hanem azt mondjuk, hogy rosszat tett, és a felnőtteket is meg szokták büntetni, csak őket máshogyan.

DE EGYENLŐRE MÉG ráérsz ezen gondolkodni.

Élvezd ki MINDEN PERCÉT az együtt töltött napoknak, ugyanis ugy el fog szaladni az idő, észre sem veszed, és már nősülni fog!!!

Élj a mának!!!! Szeresd nagyon-nagyon azt az apró lényt, akinek Te vagy a MINDEN!!!! és Neked Ő!!! :-)

Üdv. :-)

2013. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg ezt tudják a rokonok is. Inkább tőled tudják meg, mint a jóindulatú nagynéniktől.
2013. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
3. A párom is teljesen megváltozott, jobb ember lett, kedvesebb, közvetlenebb addig meg egy arogáns fickó volt.
2013. jún. 26. 13:18
 7/25 anonim ***** válasza:
Most ne rágódj ezen. Majd ha eljön az ideje, akkor elmondjátok. De mindig csak annyit szabad majd mondani, amennyit meg is tud emészteni.
2013. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindegy miért zárták be.
2013. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne itt kérj tanácsot, hanem keress fel egy gyermekpszichológust tanácsért.
2013. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az, hogy miért zárták be az teljesen mindegy. Ő azért megkapta a büntetését.
2013. jún. 26. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!