Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukammal pár éve nem tartjuk...

Anyukammal pár éve nem tartjuk a kapcsolatot de régen azt mondta h a mamám hagyott rá örökséget amit anya rám hagy. Hogy tudhatom ezt meg?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom 18 éves kortól lehet hozzá férni az örökséghez és pár hónap múlva betoltom. Kicsi voltam mikor ezt mondta nekem azóta sok dolog változott és érdekelne hogy ezzel a dologgal anya mit kezdett.
2013. jún. 26. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az örökség az örök hagyó halála utan keletkezik. Ha a nagymamad elhunyt, edesanyad az örököse, neki pedig te leszel.
2013. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Már csak az a kérdés, hogy miért keresed a kapcsolatot? Miért szakadt meg?

Mindenre csak ez után lehet válaszolni.

2013. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre csak anyukád tud válaszolni. Bármit hagyott is rá a nagyi, anyukád ezt eladhatta, a pénzt elkölthette, stb. Szóval kénytelen vagy kérdezni....
2013. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csakis anyukádtól.


Azt írod ő örökölt, nem? Rád nem hagyott konkrétan a nagyi semmit, így nincs is "mihez hozzáférned 18 éves korod után".


Ha anyukád önként és dalolva még életében nem ad neked semmit, akkor csak a halála után láthatsz belőle valamit, már ha addigra marad valami.

2013. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól írják. Mihez akarsz hozzáférni?


Neked nincs örökséged. Amit a mama hagyott, az anyukádé, ahhoz semmi közöd. Anyukád eladhatja, elajándékozhatja, akármit tehet vele. Majd ha egyszer anyukád, te akkor örökölhetsz, ha marad valami.

2013. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!