Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha már nem...

Mit csináljak ha már nem akarok többet a szüleimmel élni?

Figyelt kérdés
Tönkretették/teszik az eddigi életemet, főleg apám.. és én már nem bírom tovább :/ nem szeretnék velük élni..
2013. jún. 15. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz elköltözni? Mit csinál apád?
2013. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem tudok..16 éves vagyok, tanulok.

Hát apám egy alkoholista.. ha nem iszik akkor olyan mint egy angyal de ha igen, akkor kijön belőle az agresszió.. kötözködik, szavakkal bánt.. anyum régen nem egyszer került miatta kórházba annyira megverte..

Ma is hazajött piásan és kérdezte hogy miért fekszek miért nem csinálok semmit..(nem mintha ő sokat csinálna itthon eszik, alszik,kocsmázik ennyiből áll az élete... és azt mondta hogy dögöljek meg.. meg szokott mondani hasonló szép dolgokat..

2013. jún. 15. 15:28
 3/17 A kérdező kommentje:
Előfordult már olyan is hogy azért megütött mert hogy olyan rövid nadrág volt rajtam nyáron, hogy a felsőm eltakarta és azt mondta hogy egy k*rva vagyok...
2013. jún. 15. 15:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2013. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj anyáddal

Mindenképpen váljanak el a szüleid, a kékvonalat amit belikeltek hívd fel. Anyádnak van munkahelye?

2013. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elválni hiába válnak el, nem tudunk elköltözni.. igen van munkahelye, de nem kap annyi fizetést hogy belőle el is tudjunk költözni..
2013. jún. 15. 15:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A lakást is el lehet adni, ugye közös a lakás? Szerintem beszélgess el erről anyáddal, te is el tudnál menni diákmunkára. Van olyan, hogy családok otthona, azokat is hívd fel. Mindenképpen lépjetek mert ez csak rosszabb lesz, ez senkinek se jó.
2013. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát apám nevén van a ház..

Diákmunkára nem igazán tudnák elmenni, mert nincsen hova, meg ha tudnák is csak nyári szünetbe, annyi pénzel nem sokat érnék..

Anyum csak azt hajtogatja hogy dögöljön meg apám...

2013. jún. 15. 15:43
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Bár minden ember más, de azért valahogy talán anyukád tudna hatni apukádra. Az én férjem is agresszív ha iszik és mikor kijózanodik, mindig mondtam neki, hogy itt hagyom, nem érdekel a ház meg semmi se, te meg itt maradhatsz egyedül és ihatsz, ha lesz miből. Volt egy ismerős aki a válás után teljesen lezüllött, mindig őt hoztam példának, hogy ő is így fog járni. Nálunk ez a fenyegetőzés bevált.

A fiam pedig rázárta magára a szobája ajtaját és ugy fölhangosította a zenét, hogy ha esetleg bekopogna, ne is hallja.

Tudod, nem egyszerű 40-50 évesen mindent előröl kezdeni.

Ha 16 éves vagy már elkezdtél egy iskolát, ha nem így lenne azt tanácsolnám, hogy olyan iskolát válassz, ami messzebb van és van kollégiuma, így keveset kell otthon lenned.

Most annyit tehetsz, hogy kitérsz az utjából ha ivott. Tanulj jól és menj egyetemre, jó mennyire otthonról.

2013. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Fogok beszélni vele józanon.. ha végre látom úgy!

Egyetemre nem szeretnék menni.

2013. jún. 15. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!