Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak ezután anyukámnak?...

Mit mondjak ezután anyukámnak? Rájuk nyitottam. És ti kihez költöznétek, apa vagy anya?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és a szüleim válófélben vannak, állítólag anyukám azért akar elválni, mert apa sokat dolgozik, és nem foglalkozik vele eleget, most is pl. már 4 napja nem volt itthon, mindig más városban van. Legtöbbször csak anya meg én vagyunk itthon. Tegnap este kb. 11-kor mentem aludni, utána hallottam még, hogy anya kimegy az udvarra, gondoltam csak cigizni, mert a házban azt nem lehet. Aztán kb fél órával utána még fent voltam, nem tudtam aludni mert nagyon fájt a fejem és kérni akartam tőle gyógyszert, ezért bementem hozzá, mert még nem aludt, mert szólt a tv. És ott láttam őt meg egy másik férfit, aki nem tudom ki, hogy éppen együtt voltak... Gyorsan szó nélkül ki is mentem, inkább visszafeküdtem. Ők nem jöttek ki akkor utánam, reggel meg mikor felkeltem már elment anyu dolgozni, de nemsokára, délután megjön. Fogalmam sincs most mit mondjak neki, nem tudom szóba hozza-e, de mi van ha igen? Nem tudom mit csináljak most ezzel amit láttam.. Gondolom ez az oka hogy válnak, nem apa munkája. Eddig nem is voltam benne biztos, hogy tényleg elválnak, mert csak anya akarta és csak beszéltek róla, de mostmár szerintem akkor biztos.. Anya megcsalja apát.. És ha elválnak és külön fognak élni én kihez menjek? Ilyenkor én döntök? Anya számára egyértelmű hogy vele maradok és nem is engedne el magától.. De én nem tudom hogy vele akarok-e maradni. Vele sokmindent meg tudok beszélni de apával én olyan jól elvagyok és szeretem és vele hülyéskedünk mindig. Nem tudom elképzelni nélküle az életem, bár tényleg nagyon keveset van itthon. De anyára meg haragszok, mert megcsalta apát. Nem hiszem hogy ez volt az első. Lehet hogy mindig ez volt mikor éjjel kiment? Fogalmam sincs mit csináljak, segítsetek..
2013. jún. 28. 11:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez csak nekik ciki. Neked miért? Semmi rosszat nem tettél.. 14 évesen te döntesz,hogy kihez mész. Én 8 voltam amikor elváltak és 13 évesen már eldönthettem,hogy kinél lakok ;) 15/L
2013. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!