Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudtok irni vigasztaló idézete...

Tudtok irni vigasztaló idézetet arra amikor egy anya elvesziti a gyerekét?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha 50 éves lennél és meghal a 25 éves fiad, nem gondolnál ilyen kegyetlen dolgokat utolsó.
2013. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet 100 gyereked is de attól még a meghaltat senki sem pótolja. Anyukád is lehet, hisz szerethet apukád élettársa is úgy mintha sajátja lennél, vagy ha örökbe fogadnának is lenne anyukád attól, hogy nem ő szült.
2013. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én veszítettem el gyermeket, és NINCS rá olyan szó, ami enyhítené. Inkább rosszabb volt, amikor valaki idézettel vagy közhellyel próbálkozott.


Csak tartsd a vállad, és hallgasd meg az érzéseit, állj mellette. Ezzel tudsz a legtöbbet segíteni.

2013. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én is elveszítettem a gyermekemet, egy orvosi hiba miatt. ÉS EZÁLTAL SOHA NEM LEHET SAJÁT VÉRSZERINTI GYEREKEM!!!!!

Nem lehet szavakba önteni a fájdalmat, amit ilyenkor érez az ember. Jah, és hozzáteszem, 27éves vagyok, 22 voltam, mikor meghalt a picike!

2013. júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!