Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, h mikor anyukám...

Normális, h mikor anyukám hisztizik valamin, apu szexelni akar?

Figyelt kérdés

komolyan a szüleim ijesztően viselkednek néha és nem bírom már itthon..anyu mindig hisztizik valamin.. ő olyan hogy olyankor elkezd csapkodni, meg van amikor dobálózik, mint valami olasz nő. erre ha már apám nem tud mit csinálni, megfogja és csókolóznak, meg "azt" akar. Tudom nem kéne ilyet mondanom de a 6 éves kisöcsém is pl. megijed és ilyenkor olyanok, mint akik megőrültek..állandóan veszekednek

13/l


2013. jún. 30. 23:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Más egy előjáték ,szexuális tartalmú taperolás (az tényleg káros a gyerek fejlődése szempontjából)és más a csók .Csókolózni tudtommal nem kisgyerek megrontása .Mi is váltottunk már többször csókot úgy,hogy a gyerekünk látta .Mint ahogy az is természetes ,hogy többször látja,ahogy megöleljük egymást . Nem bűn,hogy a szülők szeretik egymást .
2013. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Nem, hogy nem bűn, de biztonságérzetet ad a gyereknek, ha látja, hogy van a szülők között bensőséges kapcsolat.
2013. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. NEM csinálnak "olyat" előttünk, csak apám ilyen jeleket küld, meg mondja, h a hiszti helyett van jobb ötlete, aztán tapizza..lényeg, h megijesztenek minket.
2013. júl. 1. 10:24
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

Kiskorúak előtt magamutogatás, szeméremsértő magatartás, trágár beszéd, a kiskorú testi szellemi és erkölcsi fejlődését hátráltató, figyelmen kívülhagyó, hanyagoló viselkedés, a gondozó (szülő/gyám) részéről bűncselekménynek minősül. Mondd, hogy én mondtam!

Egyébként a csók még oké, de a nyalakodás, tapizás stb már nem. Egy hat éves ebből nem sok jót von le, nem beszélve a helytelen példamutatásról...

6-oska voltam asszem

2013. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

#14, a mától érvényes új Btk-ban a "megrontás" szó se szerepel, erről ennyit...

[link] és Ctrl-F

(a régiben sem ezt jelentette, hanem a 12-14 év közötti fiatal és 14 év feletti közötti szexuális kapcsolatot)


Amire tetszettél gondolni, az a szeméremsértés, és szól eképpen:

"(2) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki nemi vágyának felkeltése vagy kielégítése céljából tizennegyedik életévét be nem töltött személy előtt szeméremsértő magatartást tanúsít, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

Ez itten viszont nem a Talibán, meg nem is az USA déli államai vagy egyéb éjsötéten prűd hely, ya kérdés meg nem arról szólt, hogy apuka leteperi anyukát direkt a gyerekek orra előtt, és kétszer magáévá teszi... meg nem is arról, hogy a szülők valamelyike prostituált, és a gyerekek előtt fogadja a klienseit...

2013. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
Akkor sem helyes amit apuci művel még ha ez az egyetlen módja annak hogy leállítsa anyucit. Ha helyénvaló lenne akkor a kérdező nem itt panaszkodna...
2013. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
#16, ilyen alapon a világon semmi sem helyes, mert nincs olyan dolog, ami kapcsán ne panaszkodnának emberek, akiknek éppen nem tetszik az a dolog. Egyébként meg a Kérdező panaszkodása így kezdődik, hogy "...komolyan a szüleim ijesztően viselkednek néha és nem bírom már itthon..anyu mindig hisztizik valamin..." és így végződik, hogy "Tudom nem kéne ilyet mondanom de a 6 éves kisöcsém is pl. megijed és ilyenkor olyanok, mint akik megőrültek..állandóan veszekednek" - szóval, ami itt nem helyes, az első, másod meg harmadsorban anyuci hisztizése... az tényleg nem helyes.
2013. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
ahogy apukám viselkedik, az is megijeszt minket.. mindkettőjükre gondoltam!!!
2013. júl. 1. 15:09
 19/28 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező (#18), miért, hogy viselkedjen szerinted ebben a helyzetben? És mi ebben az ijesztő számotokra?
2013. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
leírtam...
2013. júl. 1. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!