Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat nyaralni a vele egyidős barátjával és a szüleivel?

Figyelt kérdés

Néhány napos nyaralásról lenne szó egy strandos üdülővárosban, 1 órányira a szülővárostól.


Továbbá, mi lenne jobb? Ha a fiú kérdezi meg a lány szüleit, hogy elengedik-e, vagy ha maga a lány kérdezi meg a saját szüleit, hogy elengedik-e a fiúval?


2013. júl. 1. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Persze hogy el. Még szülők nélkül is, de így meg pláne. Bár egy 16 éves fiúval lehet, hogy mégsem engedném egyedül, inkább ha 18-20 lenne már a srác. Engem is elengedtek, 16 évesen a Balcsira egy hétre a 21 éves barátommal, még az egyik kocsinkat is odaadták a barátomnak, hogy ne kelljen vonatozni.
2013. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Persze :) A lány kérdezze meg a szüleit, utána beszélgethetnek esetleg a fiúval is a szülők ha szükséges.
2013. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

olyan nem fordul meg a szülő fejében, hogy az együtt alvás miatt nem engedik esetleg?

2013. júl. 1. 00:33
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Semmi értelme az együttalvást megakadályozni, ugyanis szexuális életet nem csak akkor lehet, ezt szerintem mindenki tudja. Így, hogy szülők is vannak, elengedném a lányom, de előtte át kéne esnie egy alapos beszélgetésen a védekezésről, akkor is, ha mindent tud...

Szerintem legjobb, ha a lány megkérdezi, és lehetőséget adtok, hogy a két szülőpár is megbeszélhesse a dolgot.

2013. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm! :)
2013. júl. 1. 00:50
 6/17 Salx Narval ***** válasza:
86%
Én mindenképp szeretnék beszélni előtte a szülőkkel, legalább telefonon. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ők, hogy viszonyulnak a dologhoz, szívesen veszik e, hogy velük megy a lányom. Ha ismerném a szülőket is, szívesebben elengedném, mondjuk ha fiús apa lennék, akkor is fontosnak érezném, hogy ismerjem a lány szüleit.
2013. júl. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

Hát persze. Szülők nélkül is. Ennyi idősen már külföldre mentünk együtt egy hétre.

Nem kell bezárni meg túlfélteni a gyereket, hanem úgy kell nevelni,, hogy tudjanak vigyázni magukra!

2013. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%

Persze. De azért előtte beszélnék a fiú szüleivel.

Amúgy olyan hülyeség, hogy egy szülő tiltja, hogy a lánya együtt aludjon a barátjával mert "jaj mi lesz ha szexelnek" nem kell ahoz együtt alvás...


Amúgy ha nem tévedek Te lennél az a 16 éves lány?

2013. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
persze, elengedném
2013. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igen, én vagyok a 16 éves lány és már 2 napja nem merem megkérdezni.
2013. júl. 1. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!