Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Hogyan vehetném rá a szüleimet, hogy vallják be; nem én vagyok az egyetlen gyerekük?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy nincs egy vérszerinti testvérem sem, most viszont kiderült hogy kettő is van... ámde anya ezt nem vallja be, már azt is mondta hog tiszta hülye vagyok, pedig csak a testvéreimről kérdezgettem akik biztos, hogy léteznek! Bár lehet, hogy csak féltestvérek és apukám részéről azok. Apa egyszer mondta hogy van egy félnővérem, de aztán azt mondta, hogy csak viccelt. Haviszont egpdóbálnék vele erről beszélni, mondaná, hogy én vagyok az egyetlen gyereke... pedig jól tudom, hogy vannak tesoim. Vagy lehet, hogy a szüleim csak örökbefogadtak? Bár az nem valószínű, mert láttam anyáról egy fotot amin terhes, apára meg annyira hasonlítok, hogy le se tagadhatnám hogy ő a vérszerinti apukám. De most hogy járjak ennek az egésznek a végére? Hogy tudjam meg, kik a testvéreim és a szüleim az igaziak-e? Még nem vagyok nagykorú, tehát nem hiszen hogy a szuleim tudtan kivul tehetnék valamit... ok ugyse engednek...

Ui.: Bocsanat az esetleges irasi hibakert, telefonrol irtam!


2013. júl. 2. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Honnan veszed ezeket?
2013. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ISzofi válasza:
39%
Ez durva
2013. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak ennyit mondhatok: olyan mondta nekem, aki biztosan tudja.
2013. júl. 2. 09:02
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez az egész csak paranoia.

Nem valószínű, hogy van testvéred, akiről nem tudsz. Hiszen ő miért ne élne veletek?

Szerintem túl sok filmet néztél...

(Vagy sokat olvastad a Két lottit. :))

2013. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha igaz is lenne, hogy van féltestvéred, szerinted neked miért nem árulnák el? Nem tudhatod, mi lehet a háttérben, lehet, hogy apukád félrelépett és tényleg van féltesód, lehet, hogy félrelépett és a nő azt hazudta, övé a gyerek, közben mégsem, lehet, még ők maguk sem tudják az igazságot. Gondolom nagyon fájó pont lehet ez nekik, de az is lehet, hogy csak te gondolod túl az egészet és nincs is mit bevallani, csak félreértettél, vagy félre akartál érteni valamit.
2013. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
biztosat csak a dns teszt tud mondani senki más...rosszindulat is lehet mögötte annak aki terjeszti hogy van két féltesód
2013. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azt, aki biztosan tudja, hogy hívják a testvéreid, vagy hogy hívják az asszonykát, akitől az állítólagos gyerekek vannak.
2013. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak a testvéreim keresztnevét tudta megmondani, azzal meg nem sokra megyek:s
2013. júl. 2. 11:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy olyan biztos, hogy az a valaki, aki ilyeneket mond neked nem csak a sz@rt kavarja? Hogyan lehet abban teljesen biztos, hogy vannak testvéreid? Meséld már el!
2013. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Keress rájuk facebook-on. Ha vannak testvéreid apukád ágáról, akkor apukád vezetékneve + a keresztnevük már elég segítség. Kor szerint szűrj majd az eredmények közt.
2013. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!